Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom eldönteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom eldönteni egy férfiről, hogy mit akar tőlem pontosan mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!

Már fél éve megy a huzavona egy sráccal. A közeledése alapján azt gondolnám, hogy csak szexet akar tőlem. De fél év eltelt és még mindig érdeklodik irántam, ez viszont nem tudom mit jelent..


Látom rajta, hogy nagyon kíván engem, és valahol mindig is erre vágytam, hogy egy férfi így nézzen rám. De mégsem tudtam mit kezdeni ezzel a helyzettel. Nem beszélget velem, illetve mostanában probált, mert érezte , hogy talán ez az út müködóképesebb lehet. Így is sértődöttséget érzek rajta, ha nem kap meg aznap..de nem beszéltunk meg semmit nyíltan..már nyomaszto számomra ez az egész.


Két barátnőm azt tanácsolta pl - már 2 hónapja,- hogy kérdezzem meg tőle mit akar. Mert lehet, hogy semmit, az is lehet csak sexet de lehet kapcsolatot szeretne. Ok, de elképzeltem mikozben beszéltunk a sráccal, hogy na most ezt megkérdezem. Nem tudom, hogy örült volna-e neki, ha nekiszegezem ezt a kérdést telibe.

Olyan értelemben jo lenne, hogyha azt mondaná csak szexet akarok, akkor legalább tudom, hogy mire számithatok, mibe megyek bele, tiszta ügy lenne.

Amuy belemennék abba is már vele, de a kapcsolatnak jobban orultem volna. De ha azt mondaná , hogy kapcsolatot szeretne tolem, akkor mi van, akkor kezdjunk el ismerkedni attol meg kiráz a hideg kissé eroltetett ha eddig nem tortént semmi ezügyben. Nem toltottunk kozosen idot, nem mentunk el sehova, ez nem jott magátol valahogy, amellett , hogy megvan a kémia..


Barátnőim azt mondták szerintuk orulne a srác, ha megkérdezném, mert legalább lehet velem végre nyiltan kommunikálni. Tény , hogy legvégso nyomoromban megkérdezném már, mert nem szeretnék még tobb honapot ezzel a misztikus kodfátyollal ovezve..el szeretném mozdítani valamilyen irányba..


Egy idősebb barátnőm viszont kiakadt ezen, hogy ezt akarom kérdezni a sráctol, merthogy szerinte a férfiak egy ilyen kérdéstol elmenekulnének legszívesebben..Meg szerinte nem kéne így kategorizálni, hogy csak ez legyen vagy csak az, mert sokszor a szexkapcsolatokbol lesznek a legjobb kapcsolatok..és minek így elore eldonteni, ezzel tulajdonképpen egyetértek. Nem tudom melyikunk a hibás ebben , biztos mindaketten, hogy ennyire kerulgetjuk egymást és csak a feszultség no egyre. Fizikalig is érzem magamon a dontésképtelenséget..


szoval mi legyen? Minek orul egy férfi egy ilyen helyzetben vajon, melyik variácionak? Vagy támadjam le ugorjak rá?:) ezt annyiszor elterveztem, de aztán amikor ott voltunk a helyzetben annyira nem jott ez a dolog, nagyon zárkozott srác..meg én is eléggé..


2018. okt. 25. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


Túl sok pofonon azt mondom neked,hogy előszer azt döntsd el,te mire vágysz.Ha az tesz boldoggá,hogy van egy normális párkapcsolatod,akkor nem kell kevesebbel beèrned.Nem kell olyanokra pazarolnod az idődet,akik nem vesznek komolyan.Ha ismerkedni akarsz,hívasd meg magad pizzèriába,kávèzni,sètáljatok,ès az sem baj,ha egy hónapig randiztok csak.Ez ma annyira ritka dolog!

Ha meg szexet akarsz,felhívod magadhoz.Ennyi.Határozd meg,mennyit èrsz.

2018. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
A barátnőidnek igazuk van.Kérdezd meg tőle.Én biztosan örülnék neki.
2018. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha komolyat akart volna, nem ez lenne. Megkérdezni megkérdezheted ugyan, de nekem ez tök világos. Gondolom, van melletted neki más is, azért vagy még képben, mert ráér erre is, hátha.

Hány évesek vagytok?

2018. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Telibe megkérdezni szerintem is ijesztő lehet. Viszont nyilván lehet bátorítani. Ha csak szexet akar, akkor valószínűleg nem szívesen tölt majd veled egyéb időt az ágyon kívül és nem akar majd beszélgetésekbe bonyolódni és nem fogja érdekelni a személyiséged.
2018. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Mit ijesztő??? Felnőtt kategória, nem dedó!

Zárkózott srác? Mentegesd, de dugni azt merne, csak te egy regényt költesz a semmiről.


"sokszor a szexkapcsolatokbol lesznek a legjobb kapcsolatok"

Ez meg megkornázta a napom. Manapság tényleg ennyi gyermeteg, elmebeteg "felnőtt" van?

2018. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Fogalmad sincs róla, hány alakuló kapcsolatból nem lesz semmi, mert már az elején birtokolni akarjuk a másikat, amikor még nincs kimondva semmi. Én vesztettem már el úgy felnőtt férfit, hogy mások előbb mondták ki azt, amit ő még magának sem mondott ki, ezért inkább visszavonulót fújt.

De megfordítom, felnőtt nő vagyok és van egy srác, akivel 8 évvel ezelőtt alakult valami. Több okból nem jöttünk össze, de úgy alakult, hogy most újra összesodort az élet. Mindketten nyitottak voltunk a másikra, egy a szakmánk, és megkérdezte, megyek-e arra a bizonyos konferenciára vidékre, ahol szállodában leszünk elszállásolva, stb...Egy kicsit elgondolkoztam, de még korainak éreztem ezt az egészet, hogy én a társaságában töltsek két napot, ne adj isten a szobájában, ezért inkább nem mentem. Szívesen folytattam volna a Fb beszélgetést a konferencia után, de nagyon sértődött volt, azzal vádolt, hogy hülyítettem, aztán meg mégse mentem el vele a konferenciára. És akkor kezdtem azt érezni, hogy birtokolni akar. 8 év után kb. 2-3 nap Fb beszélgetést követően (még találkozó sem volt, sőt, hozzáteszem, életemben egyszer láttam személyesen, utána csak neten tartottuk a kapcsolatot még fél évig, többek közt távolság miatt), tehát 2-3 nap beszélgetést követően azt vágta a fejemhez, hogy hülyítem, amiért nem mentem el vele vidékre egy konferenciára. És akkor azt éreztem, hogy te jó ég, mi lenne, ha tényleg összejönnénk? Kész börtön. És köszöntem szépen, rájöttem, hogy 8 éve sem véletlenül hagytam a csudába az egészet. Ha hagyott volna időt a dolognak, akkor másként is alakulhatott volna, mert mindig is nagyon jóképű srácnak gondoltam. Ennyit az elijedésről, ami nem csak dedósokat érint. Nyilván csak annyi lesz a nagy ijedtség következménye, hogy egy szerelemből sose lesz semmi.

2018. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Bármit teszel, öklözőzsír legyen nálad.

32/f

2018. okt. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Dedó! Kérdezz rá oszt csókolom!
2018. okt. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Az idősebb barátnő azt jól látja, hogy így direktbe sarokba szorítani nem jó ötlet. A nyílt kommunikáció NEM ezt jelenti.

Először tisztázd magadban az érzéseidet és az igényedet, hogy TE mit szeretnél - kizárólag normális kapcsolatot, csak szexet vagy indulhat szexnek is amiből aztán lehet kapcsolat?

Miután ezt eldöntötted és tudod, hogy TE mit szeretnél TŐLE beszélgessetek, töltsetek időt együtt.

Aztán oszd meg vele az érzéseidet, hogyan viszonyulsz hozzá. Ezt jelenti a nyílt kommunikáció. Ő is elfogja mondani. Ha nem vagy ködösít, akkor pedig nem érdemes erőltetni.

2018. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha a pasi nem lép akkor férfiatlan, akkor meg minek kell? MMás területen is gondok lesznek vele.Minek neked egy olyan pasi aki szájába várja a sült galambot? Pfff.
2018. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!