Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikkel lenne jobb?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rossz helyzetben vagyok. = ( Van egy fiú (nevezzük B-nek),9 hónapig jártam vele. Most sajnos elhagytam Őt egy másik fiúért. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy nem volt szép dolog. B még mostanában is keres, és találkozgatunk de nincs köztünk semmi. Szeretem Őt, de nem vagyok szerelmes belé, és hiányzik. És most itt van nekem lassan 3 hete az új fiú (nevezzük G-nek) és belé szerelmes is vagyok. Az igazi bajom az, hogy nem tudom eldönteni, valójában melyikkel is lenne a jó. B-vel sokat veszekedtem mert Ő nagyon féltékeny típus, de G pedig mindenben az ellentéte. Ő nem féltékeny, nem egy csendes srác, talpraesett, mindíg van témánk. Kérlek adjatok valami tanácsot, mit tehetnék? = ( 17/L
2010. jún. 24. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nemhinném megmuttata milyen ember. Lehet most még ezt látod.


Amúgy nem tehetsz mást. várj


drb23f

2010. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd hogy a párod megértő legyen válaszd BÉLÁT.(De a feltékenységi gondot beszéld át)

Ha pedig az izgalom,buli de esélye a megcsalásnak "izgat" akkor válaszd GÉZÁT.

2010. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, hasonló helyzetben vagyok...hasznos tanács, ebben a helyzetben nincs ilyen:S
2010. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem pedig egyértelmű. B-t elhagytad, ha jól értem G-ért. B-ről semmi pozitívumot nem írsz, azon kívül, hogy még azért szereted(de nem vagy szerelmes)- ami egy szép baráti érzés; s hogy hiányzik - amit nem teljesen értek, de gondolom amiatt, mert azért csak együtt jártatok, megszoktad, hogy vele vagy stb.

De nem vagy szerelmes, elhagytad. Mert veszekedtetek, féltékenykedett, stb. Mit akarsz még tőle? Szerintem semmi komolyat. Persze Neked kell tudni, de az általad írtakból ezt lehet leszűrni.


Van egy új barátod, akibe szerelmes vagy. Azért hagytad ott az előzőt, mert vele akartál lenni.

Mi is a valójában a kérdés itt?

2010. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sonyk750i ***** válasza:
54%
A foga fehérjét mindenki akkor mutatja meg amikor már járnak. Én azt választanám akibe szerelmes vagyok, nem az exemet akit szeretek mint egy barátot, még ha sok közös emlékünk van. Szerintem válaszd G-t, leírásod alapján jobb mint B. Ha nagyon féltékeny az nem jó, de egyáltalán nem, az se jó. Szerintem ismerkedj még G-vel, B-t felejtsd el, de tartsd meg mint barátot. Te döntesz, tudod! 19F
2010. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
ha B hiányzik akkor proobáld meg megbeszélni vele.ő még ott van neked és sose fog elhagyni.a féltékenység is ezt bizonyiitja h nagyon szeret és mindent megtenne h a kedvedben járjon.még változna is érted csak beszéld meg vele h ne veszekedjetek annyit,meg néha te is hagyd rá a veszekedést,mégha uugy érzed igazad is van.nem tudhatod h G milyen lesz.és azért B vel mégiscsak 9 hónap. és mégha most nem is vagy szerelmes,nem tudhatod h mi lesz,ha hiányzik akkor hívd el h beszélni szeretnél vele.és ne gondold azt h nem fogadna vissza. egy kapcsolat nem mindig fenékig tejfel,de ha te is adsz rá akkor minden megoldódhat,cask egy pár hétig legyél erős és mégha nehéz is akkor is buujj hozzá,akkor biztos nem fogtok veszekedni.csak próbáld meg megbeszélni vele , nem veszíthetsz vele semmit
2010. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is beszéld ezt meg B-vel. hátha megváltozik mert nagyon szeret és nem akar elveszíteni téged.ennyit megér az a 9 hónap. Még helyre birjátok hozni csak ne félj megbeszélni vele,vésd egyszer és mindenkorra az eszébe ha eddig nem értette meg :)
2010. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
ha elhagytad, akkor már teljesen mindegy, nem? ráadásul egy másik fiúért. hagyd békén, ne alázd meg mégjobban. most még lehet visszafogadna, de hidd el, pár hónapon belül rájön, hogy nem érdemelnéd meg, hogy visszafogadjon.
2010. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha szerelmes belé B akkor ugyis visszafogadja és nem gondol bele h nem érdemli meg ,mert szereti.nem is gondoljátok h mire nem képesek a pasik ha szeretnek egy lányt. szal sztem még ezt egyszer próbáld meg Bécivel azt ha nem jön össze akkor ott van gézuka
2010. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nah hogyan döntöttél ?
2010. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!