Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikkel lenne jobb?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rossz helyzetben vagyok. = ( Van egy fiú (nevezzük B-nek),9 hónapig jártam vele. Most sajnos elhagytam Őt egy másik fiúért. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy nem volt szép dolog. B még mostanában is keres, és találkozgatunk de nincs köztünk semmi. Szeretem Őt, de nem vagyok szerelmes belé, és hiányzik. És most itt van nekem lassan 3 hete az új fiú (nevezzük G-nek) és belé szerelmes is vagyok. Az igazi bajom az, hogy nem tudom eldönteni, valójában melyikkel is lenne a jó. B-vel sokat veszekedtem mert Ő nagyon féltékeny típus, de G pedig mindenben az ellentéte. Ő nem féltékeny, nem egy csendes srác, talpraesett, mindíg van témánk. Kérlek adjatok valami tanácsot, mit tehetnék? = ( 17/L
2010. jún. 24. 20:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen köszönöm mindenkinek, nagyon sokat segítettetek!!!

Mostmár úgy érzem, tényleg lenne értelme még B-vel, és lehet hogy ha G-vel együtt maradok, csak rosszabb lesz, mert 3 hét alatt még nem ismertem ki Őt rendesen, és lehet hogy a késöbbiekben bánni fogom, hogy nem maradtam B-vel.

Szóval mégegyszer nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!!

2010. jún. 29. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!