Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar velem lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar velem lenni amióta meghalt a testvére. Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.

Azóta 2x találkoztunk. Azt sem hagyta hogy megöleljem, megpusziljam.. Eltolt magától. De nekem már nagyon hiányzik.


2018. okt. 28. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már ilyen önző bakker. Neked oké, hiányzik, de őt meg hatalmas tragédia érte, hagyd már, hagy gyászolja meg tisztességesen. Remélem nem bacogattad már ezzel...
2018. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Még egy ilyen önző faxt komolyan!!!


Ha a partnerem így kezelte volna a macskám halálát, aki 15 évig velem volt és végigkísérte a késő gyerekkoromtól kezdve a húszas éveim közepéig, dobtam volna ki azonnal.


Basszus, együtt nőttek fel, valószínűleg szerette is.

2018. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

konzultál erről várkonyi andival.

ő is a tesója halála után dobta bochkort.


amúgy meg ne légy önző, neki most kisebb baja is nagyobb annál, minthogy veled édelegjen.


hagyd őt gyászolni.


de lehet, hogy rábredt arra, hogy nem veled tervezi a jövőjét.


túl rövid az élet ahhoz, hogy ne az igazival élj.

2018. okt. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csalódott benned egy nagyot, mert nem vagy képes agyilag felfogni, hogy min megy keresztül, miután meghalt a testvére. Nem azért akart veled találkozni, mert viszket a muff, hanem vigaszra és támogatásra van szüksége. Te meg nyomulsz rá, mint egy begerjedt pincsikutya.


Ezek után én nem jósolok nektek hosszú távon sok jót. Most gyászol, elég neki feldolgoznia ezt is. De amint lelkileg kész, és lesz hozzà elég ereje, úgy ki fog vágni, mint a macskát.

Viszont az érzelmei elmúltak, kiábrándultak, nem fogja már elviselni azt se, hogy hozzá érj.

2018. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy más is írta nagyon önző vagy.

Ha nem akarod nagyon elvágni a dolgot akkor hagyd békén amég kicsit jobban nem érzi magát.

2018. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég vesztettem el nagymamámat (idén nyáron) és bizony nagyobb támogatást el sem tudtam volna képzelni a páromtol mint azt a rengeteg időt amit hallgatással töltöttünk egymás mellett, csendben. Ha a testvérem halna meg valószínűleg hónapokig csak egy mozgó húshalmaz lennék, képtelen a legalapvetőbb dolgokra és bizony hosszú évekbe telne míg valamellyest feldolgozom. Nem tudom van-e tesvéred de mikor pelenkás korodtól ott van valaki veled aki a személyiséged 40%-át befolyásolja akkor kimondatlanul is életre csinálsz vele szerződést, hogy bizony nem haltok meg míg a másik él. Hülyén hangzik de így van. És ha az érzelmi intelligenciád egyenlő egy krumpliéval akkor nincs értelme kapcsolatban lenned
2018. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
3 hét az nagyon kevés ahhoz, hogy valaki megbékélhessen egy szerette elvesztésével. Ilyenkor türelmesebbnek, megértőbbnek kellene lenned vele.
2018. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt azt se tudod feldolgozni, ha olyan családtag hal meg, aki öreg és beteges, és számítani lehetett a távozására.

Nem hogy egy testvér, aki veled egy korosztály, fiatal, előtte (lett volna) az élet.

Hogy halt meg? Balesetben?

2018. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
B+, ne legyél már ilyen debil. Kevesebb mint egy hónapja vesztette el a testvérét, azt akivel együtt nőtt fel, valszeg váratlanul is érte. Néhány hónapig még ilyen lesz. Neked meg az lenne a dolgod hogy ott állsz mellette és támogatod, vagy legalább békénhagyod, és nem azon gondolkodsz hogy elégíthetnéd ki rajta állatias ösztöneid.
2018. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!