Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Elet ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Elet ez igy?

Figyelt kérdés

Soha senkinek nem beszeltem rola..

10 éve vagyunk együtt a parommal.Meg kis fiatalkak voltunk amikor össze jöttünk.Buli,buli hátán (anno) es akkor megismerkedtem a paromom keresztül a fűvel.Na az a baj hogy ez meg most is fennáll,kisebb nagyobb megszakitasokkal.Azóta itt vagyunk 30 évesek,gyermekünk is lett,saját haz,autok,jószágok.Nem úgy kell elképzelni hogy egész nap szivunk,dolgozunk és majd utána,vagy én este..ha már alszik a gyerkoc.Sztem 10 emberbol 10 else tudna kepzelni hogy milyen eletet elunk.De már belefardtam..a titkolozasba,a bujkalasba (szülők, tesok,akárki előtt ) Mint ha meguntam volna.Csak a párom aki nem..ő már lassan 20 éve szív..Én leakarok szokni,deigy ha itt van előttem nem tudok,állandó vita tárgya ez mostanság nálunk.En mar nem..Annyi minden közre játszik,a jo es rossz okok.


2018. okt. 29. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amikor terhes voltál és szoptattál, akkor is szívtál?
2018. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze...nem írtam hogy megszakításokkal.Tervezett volt a gyermekünk,már előtte se szivtam,meg kozbe se meg természetesen szoptatás ideje alatt sem.!!!!!!
2018. okt. 29. 09:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy fontos kérdésben különbözik az álláspontotok, akkor el kell gondolkodni (vagy inkább megtapasztalni), hogy együtt vezet-e az út tovább vagy sem.

Szerintem helyes döntés, hogy le akarsz szokni róla, ehhez biztosan van valamilyen terápia is. A drog sokszor pótszer, ha nem akarunk tudomást venni a világról, vagy nem akarunk küzdeni. A lelki okokról is kellene gondolkodni, hogy mi az, amin szeretnél változtatni az életedben.

2018. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne gondoljátok, hogy kívülről nem látszik, hogy valami fura nálatok. 10-20 füvezés már szépen építette le az agysejteket. Nekem az összes füves ismerősömnél látszik, hogy elszívták az agyukat, pedig nem mindenkivel beszéltem erről.
2018. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi elég jól csináltuk.Nem meg 10 ev után sem tudják anyumek,tesomek..én úgy gondolom nem epultem le szellemileg,habár feledékeny vagyok,lehet e miatt na ez legyen a legkevesebb.A párom vezető beosztásban dolgozik,és nagyon jo fej vicces okos ember.Csak úgy értem lehet más szakaszba ért a kapcsolatunk.Mondom semmi bajom se volt vele idáig..de en már változtatni szeretnék,csak igy hogy ha ő neki meg így jo?!
2018. okt. 29. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Mellette nem fogsz tudni leszokni. Így nincs közös jövőtök amúgy se. Te tiszta vagy, ő meg beáll minden nap...

A legjobb az lenne, a gyerek érdekében is, ha kilépsz ebből a romboló kapcsolatból, és új életet kezdesz egyedül.

2018. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nehéz, hs ő tudatosan nem akar leszokni, akkor mellette valószínűleg te sem fogsz tudni... ahhoz alighanem szét kell menjetek
2018. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet szüleiddel és testvéreddel nincs olyan szoros kapcsolatod. Vagy nem igazán tudják, hogy milyen a "füves", és ráhagyják, hogy ti ilyen furák vagytok. De azzal ne áltasd magad, hogy 10-20 év alatt nem hagy nyomot bennetek a drog.
2018. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor te nem akarsz szívni, vagy őt akarod leszoktatni? Ha te nem akarsz, akkor ne szívj. Ha csinálja menj el onnan. Ha vmit akarsz tedd meg, ne a másikra várj.
2018. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor az alkoholista meg füves emberek azt hiszik, hogy ő rajtuk aztán senki soha nem veszi észre, a hátuk mögött meg mindenki erről pletykál.


Nekem összes alkoholista ismerősöm feltűnt, már az elején, a füves is, elég egyértelmű mind a kettő. Más kérdés ha vki nem akarja meglátni. De ne legyenek illúzióid, rohadt egyértelmű.

2018. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!