Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte tökéletes párkapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte tökéletes párkapcsolat. A szexuális életünk romokban. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, az intimitással nincs gond.

Minden flottul működik, kivéve a szex.

5 hónapja nem szexeltünk. Ő nem kívánja, én már teljesen kivagyok. Azt mondja, nem velem van a gond, csak egyszerűen nem kívánja a szexet.

Reggeli merevedése van.



2018. szept. 17. 08:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Verd ki magadnak, ennyi. És mi az oka, hogy nem kívánja? Mindig ilyen volt, vagy történt valami, ami miatt megváltozott?
2018. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
9%

ui.: Ő nem kívánja, de reggeli merevedése van? Akkor te vagy a csaj, és ő a pasi?

Beszéltetek már erről?

2018. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
29%
A baj ott van, hogy nem rád vágyik. Van szexuális élete, de sajnos nem veled. A reggeli merevedés az pont annak a jele, hogy nincs nála probléma. Sajnálom, de innen nem szokott javulás lenni. Egy normális férfinek, ha te a nő vagy, az minimum heti 2-3x igényli egy hosszabb kapcsolatban is a szexuális együttlétet. Te olyan barát féle vagy neki, de nem a nő.
2018. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem kívánja, mert állandóan fáradt már 3 hónapja, mert túl sokat dolgozik, de a tieddel ellentétben neki nincs reggeli merevedése sem azóta.


Próbáld vele megbeszélni, hogy mi lehet a baj. Lehet, hogy ő is nagyon fáradt vagy túl sok stressz érte mostanában.

2018. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezel, akkor is elutasít?
2018. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem pattansz rá a reggeli merevedéskor?
2018. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt akartam kérdezni, hogy reggel miért nem kapod el, mikor merevedése van? Nem értem!
2018. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Közös szabad napon kis műsorral lepd meg. Valami olyannal aminek nem tud ellenállni. Ha egészséges akkor valamire csak reagálni kell. Vagy menjetek el welnesezni..
2018. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Stressz, fáradság lehet az ok. Reggeli merevedése is kb egy hete van rendszeresen. Azelőtt nem igazán.

Igen, elutasít. Csókolgatom, símogatom, de nem ébred fel irántam a vágy.

Meg hiába csüccsennék rá pl reggel, ha egyszer nincs kedve hozzá.

Én vagyon a nő.

Én már kezdek belefáradni. Feszült vagyok emiatt. Félek, tönkre megy a kapcsolat. Pedig annyira, de annyira f.asza minden... csak ez állna vissza a régibe...

2018. szept. 17. 15:26
 10/30 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos vagyok abban, hogy nem csal meg és azt hiszem abban is, hogy én vagyok számára a Nő. Bár utóbbiban mostanában néha elbizonytalanodom.
2018. szept. 17. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!