Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért most értékel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.hazassagom évek óta romlik.tobb mint 5eve kezdődött a baj.nagyon szerettem a ferjem ezért próbáltam -beszélgetni programokat csinalni hogy rendeződjünk. ő nem akart beszélni sőt...hallani sem akart róla.szep lassan teljesen elhidegültünk már azt sem tudom mikor szeretkeztunk utoljára évek óta se csók se ölelés semmi intimitás.szinte csak a háztartás közös de neki ez így jó. évekig szenvedtem hogy a férfi akit szeretek végig nézi hogyan megy tönkre a hazassagunk.Megismertem valakit akihez közel kerültem lelkileg.Elmondtam a ferjemnek h érzek valaki iránt es ez megrettent.semmit nem szolt továbbra sem látszott h erdekelnem.3honapot vártam...de semmi.minden a régi.Most elmondtam neki h válni akarok boldog szeretnék lenni mert elég volt ebből amiben élünk.A férfi aki iránt éreztem már többet jelent nekem.Most azt mondja a ferjem szeret vak volt eddig h nem tett értem kezdjük előröl megváltozik szeret...de miért most?miért?mikor végre kész vagyok elengedni a rossz életünket?eddig miért nem akart??a lelkem nagyon fáj...eddig itt voltam miért most akar tenni?évekig nem akart engem...és most?
2018. okt. 29. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Belekényelmesedett a kapcsolatotokba. Azt hitte sosem veszíthet el. Most viszont amikor a tudatosult benne, hogy tényleg vége lehet, tenni akar.

Én azt gondolom hiába ígérget egy idő után, úgyis megint belekényelmesedne és ugyanaz lenne.

2018. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Azért az pozitív, hogy legalább most, hogy tudatosult benne, hogy elveszíthet, tenni akar valamit.


A kérdés csak az, hogy mennyire gondolja komolyan. Ha tényleg odateszi magát, valóban változik, én azért adnék neki egy esélyt... csak ő a férjed...

2018. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a hibát sokan elkövetik, ő is most egy olyan hajóra akar felszállni, ami valójában már kifutott a kikötőből... Nem lesz ebből már normális házasélet.
2018. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig így csak ígérgetés és pánik. Lehet pár hét, hónap után ugyanolyan szarban lesztek.

Neked kell eldönteni, hogy melyik férfinek adsz esélyt.A férjednek volt 3 hónapja, hogy lépjen, mégsem tette.

2018. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak pánik, mert borul az évtizedek óta megszokott élete. Nem téged szeret, hanem a kényelmet, amit adsz. Ehhez nem kell házasnak lenni, hogy ilyen tipikus reakciót kapj, ha ki akarsz lépni egy sz.ar kapcsolatból.

Velem is megesett, mi csak 2 évig voltunk együtt.

2018. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem gondolta, hogy tényleg eljön az idő, hogy elhagyod, és vége lehet a kényelmes életének.

Én most sem vagyok biztos benne, hogy tényleg azért kapálózik, mert szeret. Inkábbcsak a válást, és az azzal járó negatívumokat akarja elkerülni. Ha szeretne, már akkor felnyílt volna a szeme, és megkondult volna a vészharang, mikor a másik férfit említetted neki. De nem, még akkor is magasról tojt rád.

Szóval könnyen lehet, hogy most is csak ideig óráig lenne változás, amig a másik kikerül a képből.

Én azt gondolom, mostmár ne keseregj rajta, mert nagyon sanszos, hogy bármit is igér és mond most, nem lenne belőle semmi. Már ne táncolj vissza, ha végre rászántad mahad.

2018. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért most? Mert most akarod elhagyni. De most sem téged értékel, hanem a számára kenyelmes életétől nem akar megválni.

Gondolod, hogy szeret az az ember, aki már 5 éve semmi jelét nem mutatja? Még akkor sem, mikor szólsz, hogy érdeklődsz más iránt? Dehogy szeret. Csak bepánikolt a változástól.

2018. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a változástól fél. Eddig - mégha szar is volt a kapcsolat - . de legalább volt. Most jön a válási hercehurca, a megcsalt férj szerep, az önsajnáltatás.

Szerintem légy erős és próbálj a dolgok mögé látni! Évekig nem csinált semmit, sem abban a 3 hónapban, amikor bejelentetted, hogy képbe került valaki. Érdekes csak akkor kezdett mozdulni, amikor a válás felmerült. A másik férfi jelenléte nem zavarta!! Erre gondolj! Sok kitartást neked gy valóban boldog élethez.

2018. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Beszédes, hogy nem kezdett el keményen teperni neked, amikor megtudta, hogy van egy harmadik.


Persze az már tüzet rakott alá, amikor bejelentetted, hogy válnál. :D


Sunyi kis manipulátor a férjed, aki elhanyagolt téged és most próbál még beülni egy menetre a körhintára. Ne engedd neki.


Lépj tovább.

2018. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, inkább azon gondolkodj el, hogy a férjedet milyen érdek fűzheti ahhoz, hogy ez a házasság fennmaradjon.

Mert az elég érthetetlen, hogy valaki ragaszkodik egy sz.r, kihűlt házassághoz, és se javitani rajta, (persze mostmár igen, de csak azért mert bejelentetted a válást) se válni nem akar, hanem inkább dagonyázik a híg f.sban. Nem járna jól a vagyonmegosztással? Tiéd a ház és ő kényszerülne költözni? Valami biztos van. Ő válni nem akar, de nem azért mert szeret, erre fogadni mernék.

Évek óta hozzád sem ér, tojik rád, a "vetélytárs" hallatán se lett kicsit sem féltékeny, ááá kizárt, hogy szeret.

Egészen nyugodtan engedd el ezt a házasságot, és kezdj új életet.

2018. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!