Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogy csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy csináljátok? Együttélőket illetve házastársakat kérdezem.

Figyelt kérdés
Mennyi 'kimenőt' toleráltok a férjeteknek vagy élettársatoknak hogy a barátaival találkozzon?
2018. okt. 29. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezetünk naplót róla, nincs olyan, hogy heti kettő, vagy havi egy...ahogy jön - egyébként általában hozzánk jönnek, mert itt kényelmesen elfér mindenki, könnyen megközelíthető, és kötetlenebb (és olcsóbb), mint beülni valahova.
2018. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten introvertáltak vagyunk, mindketten csak akkor megyünk emberek közé, ha nagyon muszáj.

Kevés barátunk van, ők közösek, együtt megyünk hozzájuk 3-4 havonta ottalvós találkozóra.


Nem tudom, mennyit "tolerálnék", ha akarna menni a párom, mindenesetre nagyon meglepődnék, hogy mitől változott így meg. De nem hiszem, hogy korlátoznám, ha van kedve menni, miért mondanám, hogy ne?

Maximum megkérdezném, hogy megbetegedett-e. :))))

2018. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom, úgy negyedévente 2-3 napot egyben. Közötte, 3-4 hetente fél, egy napot van barátokkal, kollégákkal. Olyan nincs hogy tolerálunk ennyit, vagy annyit. Össze jönnek programok, akkor sűrűbben. Máskor ritkábban. Ebből soha nem volt gond közöttünk. Bizalom kérdése az egész.
2018. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátom elég introvertált, egy barátja van, akivel találkozik havi 2x általában, a többivel még ritkábban. Tőlem sűrűbben is járhatna, de nem szeret. :D inkább edzeni szokott, azt viszont heti 2-4x.
2018. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem darabszámban mérjük. Akkor nem tolerálom, ha úgy lépne le haverozni, hogy a közös idő kárára megy. Olyankor tudok házisárkány is lenni, sajnos. :D

De ha nem tesz keresztbe nekünk, akkor megy, amikor szeretne. Ő sem szól bele, hogy én mikor megyek, és persze úgy szervezem, hogy ne tőlünk vegyem el az időt.

2018. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem aztán annyit megy amennyit akar. Bár könnyen beszélek, hisz nekem sokkal több barátom, ismerősöm van, mint neki. Imádok szerepelni, beszélgetni és jönni menni. Ő úgy fogalmaz, hogy mellém mindig kell valaki. Azon mondjuk szokott sajnálkozni, ha kevés ideje van rám, merthogy akkor én megoldom mással a programjaimat.

Viszont ez nem tolerancia kérdése. Nyilván én is érzem, ha keveset vagyunk együtt és akkor őt helyezem előtérbe. Az pedig megint más kérdés, hogy ki hol veszi észre magát, a másik igényeivel kapcsolatban. Én ebben általában jó vagyok.

30/F

2018. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En nem korlatozom,oda megy ahova akar.En is mehetek ,barhova ,barmikor.Sose ertem az olyat ahol az egyik fel,kiborul mert a parja elmegy baratokkal par orara.Talan nincs bizalom?
2018. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!