Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amit a barátom csinál velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit a barátom csinál velem az gúnyolódás?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy mondok valamit, és azt ő visszamondja vékony hanggal. Meg van úgy beszélünk telefonon, és én elköszönök tőle, mert dolgom van, erre ő gúnyosan megjegyzi hogy én már meguntam őt. Meg az előfordult már hogy feküdtünk, de nekem egy idő után kedvem támadt felülni, erre akkor is mondja amit én mondtam:"Most felültem, mert meguntam a fekvést."
2018. okt. 30. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

nem, csak valami iszonyat elviselhetetlen a stílusa. Mint amikor Peter kommentálta az életét mint valami TV show.

Mindenki olyat szagol, amit szakított :D

2018. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért, szerinted micsoda? Őszintén kérdeztem.
2018. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Inkább eszetlenség és infantilizmus.
2018. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
csatlskozom a kedves első hozzászólóhoz.
2018. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú volt ilyen pasim. Valamit csináltam "kommentálta".

Pl.: álltam a fürdőben és fésülködtem, erre ilyen E/3-ban - "Most fésülködik".

Hú de nem bírtam elviselni ezeket tőle, elég gyorsan leléptem.


30N

2018. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, nem én vagyok a te helyedben, de nekem ezek nem tűnnek hatalmas problémának. Szerintem nem vagytok egy hullámhosszon, vagy más a humorérzéked mint neki és nem passzoltok. (Mert ez csak játékos szekálás, csipkelődés. A gáz akkor lenne, ha komoly dolgok közben, vita közben játszaná be, de ez az én véleményem)


Pl ritkán (!) én is a veszekedés helyett van, hogy vékony hangon visszamondom amit a barátom, mindketten poénra vesszük ilyenkor, ő is nevet mert meglepődik. ( értsd nem a komoly vita közben játszom be, hanem mikor semmiségről van szó, Ekkor szerintem nem baj, jobb,mintha pl a torkodnak esne a másik apróságokért)


Tekintve, hogy nem kapcsoltál a fentiekhez semmi konkrétumot, amikor ezeket csinálja, valószínűsítem, csak viccelődni próbál veled, igen, kissé infantilis módon, na bumm. Láthatóan nem vagytok még közös hangon, gondolom nem régóta vagytok együtt. A másik ilyenkor csak vicces próbál lenni, esetleg játékosan szekál, ennyiről van szó. Ilyenkor te is visszaszólhatsz, nem kell bántásnak vagy támadásnak venni, heccel. Sőt, sokan csinálják ezt még az elején, oldani próbálják a zavarukat, vagy maikor még nem vagytok összecsiszolódva a másikkal teljesen.


Én is megfigyeltem ezt már sok pasinál, még abban a fázisban is, amikor csak flörtölgetnek, amikor ugratják, szekálják a csajt. Persze van, akit idegesít, én ilyenkor általában veszem a poént: volt, hogy csak mosolyogtam, volt, hogy visszaszóltam frappánsan, a lényeg, hogy mindketten poénként fogtuk fel és ez működött. Egy biztos: megsértődni még sosem sértődtem meg ha csak egy huszadrangú viccelődésről volt szó. Ha olyan hangulatomban voltam, hogy mégis zavart, akkor simán megkérdeztem szarkasztikusan, hogy "neked amúgy mi bajod van?? :D", de ezt sem bántóan.

N

2018. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem.az a lenyeg h mit mond hanem az hogy hogyan mondja. És ezt mi nem halljuk, csak te . Ha nyomast helyez rad hogy trdd amit o akar az nem jó, de lehet es valoszinu hogy igy probal kozelebb kerulni hozzad ea.pienkodni probal.

Nem.kell mindent negativan venni

2018. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem ki lehetne kergetni ezzel a világból. Kicsit elmebeteg és arról árulkodik, hogy egy teáskanál érzelmi szintjén állhat szegény.
2018. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég szekánt egy pöts, már bocsánat. Én lehet, hogy leüvölteném a fejét (de ez az én temperamentumom.)
2018. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"egy teáskanál érzelmi szintjén állhat"

Hermione :D


Nem különösebben zavarna, bár jobban szeretem az értelmesebb pasikat. Ha nem sűrűn csinálja, akkor visszavágnék ilyenkor.

2018. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!