Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a dolgot, hogy ne legyek nyomulós/erőszakos, de mégis vele legyek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy ennek semmi értelme, hiszen ő egy hét múlva hazautazik koliból. Azt hiszem ha megakarnám vele beszélni a dolgot, újra felhozni azzal csak ártanék.


Azt találtam ki hogy ezt az egy hetet amit még itt tölt kellemessé teszem neki. Elmegyünk ide-oda, csinálunk közös programokat...aztán ki tudja, talán meggondolja magát, ha nem az sem gáz, mivel én már így elfogadtam hogy nem lehetünk együtt.


Ennek így van értelme? Mennyire erőltethetem? Mondjuk ha azt mondja hogy ennek semmi értelme érvelhetek azzal, hogy attól még érezhetjük jól magunkat ha nem járunk?


2010. jún. 24. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyjad már Miki bácsit kedves előttem szóló valamelyik válaszoló:) Tudom, neked ő hiányzik de hát na:D

Na szóval a kérdésre: Szerintem nem tudod te ezt olyan könnyen elfogadni, hogy elmegy, és hát, ha végig együtt lógtok, lehet még nehezebb lesz elengedned. De lehet lenne egy felejthetetlen hetetek:) Az lenne a legjobb ha a végén meg is gondolná magát és veled maradna. Hmm...nehéz kérdés, szerintem beszéld meg vele, mit szeretne ebben az egy hétben.

2010. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd úgy a dolgot, hogy egy hétig lesz egy nőd, akivel bármit megtehetsz, mert utána úgysem látod!


Én végigpróbálnám vele az öszes pozitúrát, és minden hülye rendezvényre elrángatnám, függetlenül attól hogy akarja-e vagy sem. :D

2010. jún. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!