Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam a kapcsolatunkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a kapcsolatunkat, hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Van egy párom majdnem 1.5 éve és mindennél jobban szeretem. Azt hiszem, az utóbbi időben annyira szerettem volna több időt eltölteni vele, hogy túlságosan ráakaszkodtam. Mit tegyek, hogy ne érezze magát "kalitkában" és magától várja a találkozókat velem úgy, mint régen?
2018. okt. 30. 14:09
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
88%
Ne tapadj rá ennyire! Töltsd néha a hétvégéket nélküle!
2018. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Mindenkinek szüksége van néha egy kis egyedüllétre, ez nyilván nem azt jelenti, hogy nem szeret, és hogy ne akarna veled több időt eltölteni, de határa mindennek van...fordított esetben gondolom te is "kalitkában" éreznéd magad. Az elsőnek igaza van ne tapadj rá annyira. Meg akár meg is beszélheted vele a dolgot, hogy tudd nála hol a határ ezen a téren.
2018. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, nélküle nehezen találom fel magam, állandóan rá gondolok. Ez klinikai eset? :/ annyira szeretnék változni, de picit gödörben érzem magam.
2018. okt. 30. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Az hogy sokat gondolsz rá, még nem klinikai eset, ahogy az sem, hogy úgy érzed nem találod fel magad nélküle, viszont attól hogy ez nem klinikai eset, attól még meg oldásra szorul, megoldani úgy lehet, ha keresel magadnak valami elfoglaltságot, legyen az hogy barátokkal vagy, valami sport esetleg. Vagy valami más ami érdekel is.
2018. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 évesen én is így gondolkodtam.Azóta megjött az eszem.
2018. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!