Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok adtatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok adtatok már olyan pofont idegen férfinak vagy a párotoknak, hogy bepirosodott az arca? És ha igen mi volt az oka? 35/F

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem. (Oké, tudom, hogy ez nem olyan izgi válasz, de felel a kérdésedre. :D)
2018. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Fogászati röntgen közben megfogta a fenekem. Megütöttem úgy hogy elindult az orra vére. Pehljére 12 éve karatézom.

Egy szava sem volt csak bámult mint borjú az új kapura. Örüljön hogy nem jelentettem fel és ennyivel megúszta.

2018. okt. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Volt barátomnak sajnos. Egy végtelenül provokatív ember volt... ha az első mondattal nem idegesített eléggé fel akkor mondott még ötöt, hogy majd hátha az...
2018. okt. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Csak úgy csattant a fejèn a bőrkesztyűs tenyerem:))
2018. okt. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer alkalmaztam fizikai erőszakot, önvédelemből. Este, munkából hazafelé elkezdett zaklatni egy ürge. Persze ilyenkor sehol senki. Aztán mikor elkezdett karolgatni meg fogdosni, akkor odavertem könyékkel, ahogy tanultam. Utána rúgtam rajta párat, amíg meg volt lepődve. Gondolom, piros lett a helye, mert ahogy a földön tekergett, eléggé úgy nézett ki, mint akinek fáj. De nem vártam meg, hogy kiheveri-e, gyorsan elfutottam.
2018. okt. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
#2 vagy kamu, vagy nagyon sötét vagy. Rossz esetben mindkettô.
2018. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos igen, de nem vagyok büszke magamra. Még évekkel ezelőtt volt egy csoporttársam, aki folyton szívatott és szemtelenkedett velem, meg kihasználta, hogy tetszik nekem és "vadított". Elegem lett és egyszer, mikor éppen ugratott, mondtam, hogy megütöm. Oda tartotta az arcát, hogy "üssél" és közben vigyorgott, de ilyen gonoszan.... Akkorát csattant, hogy vörös lett az arca, látszott, hogy nem számított rá. Utána már nem piszkált többé...
2018. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bár idegen sem volt, meg a párom sem, bocsi. Sosem ütnék meg mást, főleg nem a páromat, de ő ott és akkor nagyon kiprodukálta, főleg, hogy jatszadozott velem.
2018. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Veletlenul. Kung fu edzesen.
2018. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Csak keményen lányok! 2-es jól tetted, ölellek. Még sok ilyen sztorit.
2018. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!