Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell szexuálisan kisaját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szexuálisan kisajátítani a párkapcsolatban egymást?

Figyelt kérdés

Amikor például más tevékenységeket meg csinálhatunk más emberekkel. Régebben érthető volt hogy azért mert nem volt hatékony fogamzásgátlás és hogy ne szülessenek család nélküli gyerekek mindenfelé.


De ma már modern a fogamzásgátlás de ennek ellenére nem lehet, mert az megcsalás, pedig semmilyen következménye nincs egy pl óvszerrel végzett szexuális aktusnak.


Előre szólok hogy az hibás válasz,hogy azért hogy a gyerekek családban nőjenek fel hiszen a két dolognak nincs köze egymáshoz,vagy az sem jó válasz hogy mert akkor mindenfelé család nélküli gyerekek lesznek, hiszen fogamzásgátlással nem születnek ilyen gyerekek.


A szex is csak egy szórakozási forma:

pl egyik barátommal bicajozni járok, másikkal edzésre, harmadikkal mély intellektuális beszélgetéseket folytatunk,de ha a negyedik barátommal szexelek akkor a párom ezt megcsalásnak veszi.


A szex miért kivétel és nem ugyanolyan banális hétköznapi tevékenység mint a többi?



2018. nov. 1. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

""Társadalmilag a nyitott kapcsolat nem elismert. Kizárólag a monogámia van elismerve."


És miben van elismerve? Vagy miben nincs? :)

Csak dumálsz itt összevissza.

Tuti, hogy a tied volt az a kérdés is, amelyben azt fejtegetted, hogy az állam miért nem biztosít nőt kielégítve a férfiak dugási igényét.

Ostoba phszfej vagy.

2018. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

# 11


Ez csak egy kérdés,miért viszel bele érzelmeket?

Én sem viszek.Látom hogy nagyon dühös vagy.


Legtöbben teljesen tárgyilagosan válaszolnak.

2018. nov. 1. 21:48
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha téged sem zavar hogy az asszony mással szexel, akkor hajrá. Keress nyitott kapcsolatot és ne más véleményèvel foglalkozz!

N27

2018. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Először is nincs 100%-os védettség.

Másrészt meg sokan a szexet nem pusztán szabadidős tevékenységként végzik, hanem a másik iránti ragaszkodást, jobb esetben szeretetet fejezik ki vele. Mert hogy kapcsolaterősítő, kötődést elősegítő hatása is van. Jó, egy hosszú, lapos, szeretetlen párkapcsolatban, ahol már csak a kényelem és a megszokás tartja össze a feleket, a szex is lealacsonyodik, élő guminőnek/vibrátornak használják egymást. Amikor egy ilyen viszonyban pattog valaki, hogy megcsalják, abban már én is csak az egót látom.

2018. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

11, az általános köztudatban nincs elismerve, én is kapok érte hideget meleget, ne aggódj:) tudom miről beszélek!

majd nézd csak meg, hogy milyen értékelést kap a 9-es válaszoló!

2018. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
Helyesen: Minek az ilyennek PÁRkapcsolat?
2018. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

"A szex is csak egy szórakozási forma"


Kérlek, a magad nevében beszélj. A szexből nem kell sportot űzni, maradjon meg monogám kapcsolatban ez.

2018. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

Élj nyitott kapcsolatban. Senki nem akadályoz meg benne. Miért várod ehhez más emberek elismerését, támogatását? Ha neked és a partnerednek megfelel, hogy másokkal is létesítetek szexuális kapcsolatot, akkor tegyétek. Ugyanakkor te is tanuld meg elfogadni, hogy minden ember más, eltérőek az igényeik is, így van, akinek tökéletesen megfelel, hogy monogám párkapcsolatban éljen.


Amit a védekezésről, fogamzásgátlásról írtál, ott pedig akkor lehetne megközelítőleg biztonságról, korrektségről beszélni, ha az olyan kérdéseknél, mint hogy "a szeretőddel hogyan védekezel", nem azt írná majdnem minden ember, aki megcsalja a párját, hogy semmilyen módon. Nagyon optimista gondolat az, hogy nem kell tartani a nemi betegségektől, amikor felelősségteljes, értelmes emberhez méltó magatartás nem figyelhető meg ezzel kapcsolatban. Az emberek nagy része úgy áll hozzá, hogy időben kiveszem, ugyan már, úgysem kapok el semmi komolyat. Nem gondolják át, hogy nem csak a saját egészségükkel játszanak.

2018. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Felőlem annyi emberrel dug mindenki ahánnyal akar.Utána viszont ne csodálkozzon azon, ha nincs gusztusom hozzá.Nem találok mindenkit vonzónak és emiatt nincs is kedvem a bacijaikat magaménak tudni.Tudod a víz nem fertőtlenít, a gumi meg nem atom garancia semmire sem.

Ha van állandó társam, akkor minek dugnék még 5 másikkal is?Nálam egy kapcsolatban egy nő és egy férfi vesz részt, nem 10 másik is.Én nem a társadalmi elvárások miatt vagyok monogám, hanem, mert ilyen vagyok.Megtisztelem a másikat azzal, hogy mellette nem szopok le még 10 másik farkat, aztán meg így csókolgatom.Finnyás alaptermészetem van, de ezt felvállalom bármikor és bárki előtt.Akinek nem tetszik, az az ő problémája.Hüledezzen nyugodtan, tarthat prűdnek, maradinak, aminek akar, teljes szívvel lesz.arom.Te is szexelgessél nyugodtan minden emberrel, de ne sértődj meg, ha valakinek ez nem felel meg.Keress olyat, akit nem fog zavarni 30 másik ember kórokozóflórája, amit rákensz majd utána.

2018. nov. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2%
Mert bénák az emberek. Legtöbb embernek egyetlen tulajdona a párja. És ezt halálosan komolyan veszi
2018. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!