Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet párkapcsolatban élni egy olyan férfival aki nem elégül ki a monogámiában?

Figyelt kérdés

A problémám igen komplex. Egy éve vagyunk együtt, amiből két hét távkapcsolat a másik két hétben élünk együtt.

Már a kapcsolatunk elején paralel volt egy másik nője is aki tőlem 20 évvel idősebb tőle meg 7-tel. Véletlenül derült ki, szakítottak, megbocsátottam ment tovább az élet. De közben azért voltak kis nüanszai amit persze szisztematikusan tagadott hogy lenne tartalma is. Ami nagyon hozzá köt az a szex. Nem egészen szokványos szexualitással rendelkezek és ő mindenben partnerem és kielégíti a vágyaimat. Nem kell itt nagyon vad dolgokra gondolni csak ami az átlag szexuális inteligenciával rendelkező embereknek már nem férne bele.

Ezen felül a gyermekeimmel is nagyon kedves figyelmes. Azt mondja, hogy tőlem jobb nője még nem volt 😂, és hogy velem velünk képzeli el az életét.

Ez nagyon szépen hangzik. A baj, hogy nem hiszem egy szavát sem. Nagyon sok ellentmondásba ütközik a spontán beszélgetések alkalmával némi alkoholos befolyásoltság alatt azzal amit a jól meggondolt józan eszével mond.

Mit gondoltok fog ez változni nálam vagy nem? Mert azt tudom hogy nekem kell őt így elfogadni mert ő nem képes a változásra.

Azt reméli, hogy a szex ami egyre meredekebb mélységekbe merül összetart bennünket a közös kaland a titok.



2018. okt. 14. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnék így élni, mások meg látszólag minden gond nélkül elvannak sokáig így, majd "váratlan" biliborítás, akár 10-20 év után is.
2018. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vevő vagy a nyitott kapcsolatra, akkor működhet hosszú távon, vannak ilyen párok, ha neked ez nem pálya, akkor viszont idővel szétmentek, hiába minden jó most. A konfliktusok sose egy kapcsolat elején okoznak problémát, amikor még tart a rózsaszín köd, mert akkor azt is hajlamosak vagyunk elnézni, amit egyébként nem tűrnénk.
2018. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak ketten még esetleg, de így, hogy gyerekeid is vannak, már ne. Ne vidd bele őket egy olyan kapcsolatba, ahol az a férfi minta, hogy csapong ide-oda, és titeket csak a titkos perverziótok köt össze. Mit mondasz, ha egyszer megkérdezi a gyereked, hogy miért tűröd a megcsalást? Elmondod, hogy csak ő tud érzéssel megkorbàcsolni?
2018. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lehetne! Így, hogy nincs önbecsülésed, persze, hogy lehet. Titeket egymásnak teremtettek. Az élet más területén is le szoktad köpködni magadat, vagy csak a párkapcsolatod ilyen "sikeres"?
2018. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem elég sok embernek van, nem szokványos szexuális vágya és fantáziája. Manapság egyre ritkább az, talán főleg a férfiak terén. Szóval nem hiszem, hogy ez a semmiség egy olyan dolog kéne legyen köztetek, amit mástól nem kaphatsz meg.

Másban is meglehet ez a fajta vágy, aki ugyanúgy normális veled és a gyerekeddel is. Ráadásul olyan, akinek te te vagy, és nem kell közben több nővel kavarnia.

Nem fog változni, neked kéne elfogadnod így ahogy van. De a kérdés, hogy el akarod így fogadni a fentebb leírtak után?

A gyereknek is biztos, hogy jó példa, hogy a nevelőapja ki-ki tekinget a kapcsolatból, amit rajtad keresztül fog idővel észrevenni. Nyilván ez neked nem tetszik, úgyhogy de, a gyerek is idővel látni és érezni fogja, hogy az anyjánál valami nincs rendben.

2018. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Kétlem, hogy az én szexualitás oknál extrémebb lenne a tiéd. Szerintem beteg ez a kapcsolat és csak szexre alapozva remélni az összetartozást...hmmm.

Valóban így akarsz élni? Egy ilyen kamu emberrel?

2018. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!