Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell szexuálisan kisaját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szexuálisan kisajátítani a párkapcsolatban egymást?

Figyelt kérdés

Amikor például más tevékenységeket meg csinálhatunk más emberekkel. Régebben érthető volt hogy azért mert nem volt hatékony fogamzásgátlás és hogy ne szülessenek család nélküli gyerekek mindenfelé.


De ma már modern a fogamzásgátlás de ennek ellenére nem lehet, mert az megcsalás, pedig semmilyen következménye nincs egy pl óvszerrel végzett szexuális aktusnak.


Előre szólok hogy az hibás válasz,hogy azért hogy a gyerekek családban nőjenek fel hiszen a két dolognak nincs köze egymáshoz,vagy az sem jó válasz hogy mert akkor mindenfelé család nélküli gyerekek lesznek, hiszen fogamzásgátlással nem születnek ilyen gyerekek.


A szex is csak egy szórakozási forma:

pl egyik barátommal bicajozni járok, másikkal edzésre, harmadikkal mély intellektuális beszélgetéseket folytatunk,de ha a negyedik barátommal szexelek akkor a párom ezt megcsalásnak veszi.


A szex miért kivétel és nem ugyanolyan banális hétköznapi tevékenység mint a többi?



2018. nov. 1. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

A kereszténységet nem orbán találta ki. Ha tetszik, ha nem a társadalom értékrendje ezen nyugszik, és most nem a vallásosságról van szó. Vannak más kulturák, ahol más vallások alapozzák meg a rendet.

Nálunk az 1-1 felállás az elfogadott.


A szex nem banális tevékenyéség. Biciklizéstől nem leszel terhes, sem HPV-s.

2018. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

én pl csak azzal szexelek, akibe szerelmes vagyok. néha eszembe jut, hogy mással milyen lehet, vagy ezzel-azzal az ismerőssel, de konkrét vágyat soha nem éreztem rá, hogy megtegyem, mert nem szeretem őket.

lehet, hogy a barátom érzelmek nélkül is tudna szexelni, nekem ezt nagyon nehéz elhinnem, vagy felfognom, mert az én fejemben teljesen más a szex.

mi egyébként valóban monogámok vagyunk, soha nem szexeltünk mással, csak egymással.

szerintem nem kisajátítani akarják egymást. vagyhát én pl inkább azt gondolom, hogyha mással szexelne, akkor engem nem szeret, tehát nem azt sajnálom tőle, hogy megnéz mást, tetszik neki más, és az neki jó.

szóval az én fejemben a szerelemben két ember van. csinálhat mindenki amit akar, nem szoktuk egymástól sajnálni az időt, hogy barátokkal szórakozzon, egyedül legyen, nem kell a másik nyakán lógni, legyen meg a szabadság. de ami szerelmesek között szokás, az maradjon kettőnk között. bár én nem vagyok szexközpontú, tehát ez nem egy ilyen hatalmas áldozat.

én nem gondolok amúgy semmi rosszat azokról, akik nyitott kapcsolatban élnek (valamilyen szinten irigylem is, hogy képesek rá), csak az a gáz, amikor becsapják, megcsalják egymást, miközben nem abban egyeztek meg a kapcsolat elején, hogy mással is szexelhetnek.

na meg most azt mondod, hogy a gyerek miatt nem fért bele a mindenkivel szexelés, de ez ma már probléma. de miért? miért ne lehetne mástól gyereke? lehet attól még a barátnőjét/barátját szereti, egy gyerek pedig még több örömet szerezne neki, miért ne lehetne akkor neki több, több nőtől? szóval most csak azt nem értem, hogy akkor te hol húzod meg a határt. mi az, ami már nem fér bele, mi az, ami igen. mi az, ami kisajátítás már, mi az, ami nem. és ezt mindenki abszolút szubjektíven dönti el. akkor viszont nincs értelme azon vitatkozni, hogy másoknak miért nem az fér bele, ami neked.

2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy párom dugott félre, méhnyakrákot okozó HPV-t kaptam tőle. Ő volt a 2. férfi akivel lefeküdtem.


Akár tetszik, akár nem, a kicsapongó életmód a nemi betegségek melegágya... Az is teljesen mindegy, megcsalásról van-e szó, ha szinglin minden héten mással kefélnél vagy elmennél egy swinger klubba ezek mind csak fokoznák az ilyen dolgok lehetőségét... szóval inkább ne, ne rendezkedjen erre be minél több ember.

2018. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!