Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha élőben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha élőben nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan típus aki könnyen tud ismerkedni. De nem az a baj hogy félek a lányoktól, csak nem tudom elkezdeni a beszélgetést, meg sokszor úgy érzem, hogy nem tudok mit mondani. Neten próbálkozom, több lánnyal irogattam már, de nem lett találkozás egyikből sem.

Csendes személyiségem van.

Szerintetek reménytelen, hogy legyen barátnőm?


Sokak szerint nem lehet ismerkedni neten, de szerintem lehet, csak nagyon nehéz, főleg normális kapcsolatot találni, mert a netről találtam már 2 lányt is kalandra, és nem voltak rondák sem.

21 éves fiú vagyok.


2018. nov. 2. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

"a netről találtam már 2 lányt is kalandra"


vs


"több lánnyal irogattam már, de nem lett találkozás egyikből sem"


Most akkor lett valami a neten vagy sem?

2018. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Neten próbálkozom, több lánnyal irogattam már, de nem lett találkozás egyikből sem."


Ezt úgy értem, hogy akikkel normális kapcsolatot szerettem volna abból nem lett semmi.

2018. nov. 2. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintén 21f, volt már barátnőm de egyikkel se éreztem azt hogy ez az amire vágyom. Lehet hogy ebben a korosztályban nehéz ilyet találni, ha lehet is azt nagy valószínűséggel nem neten fogod megtalálni. Mással is nehezen kezdesz beszélgetni vagy csak lányokkal?
2018. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenkivel:/
2018. nov. 2. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam régebben, kicsi ki kell rugdosni magadat a komfort zónádből, ezen tudnak segíteni barátok, próbálj ismerkedni iskolába, munkahelyen ott mindig egyszerűbb lesz, lesz közös téma először. A lányok meg maguktól nem fognak odejönni hozzád. Neked kell kezdeményezni. Nem kell egybőr arra rágörcsölni hogy miről beszéltek. Próbálj úgy is beszélgetni lányokkal, hogy nem akarsz tőle semmit. Sokat lehet fejlődni ilyen téren lány barátokkal.
2018. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy kicsit introvertált vagy. Én is.

Ez azt jelenti, hogy nem vagyunk jók az ilyen szép napunk van párbeszédekben, sőt egyből utáljuk az ilyeneket.


Legalábbis velem ez van, rosszul érzem magam ilyen beszélgetésekben.


A lányok azonban nem csak a külsőbe szeretnek bele. Engem általában akkor kedveltek meg a lányok amikor valami ok miatt közelebb kerültünk egymáshoz (pl. iskola, munkahely vagy régebben táborok) és volt idejük megismerni.


Szóval szerintem veled is ez a helyzet. Kell, hogy legyen valami közös, ami lehet akár egy szituáció is, vagy pl munka, suli ahol egyébként is olykor "rákényszerültek" arra hogy beszélgessetek. Aztán tuti akad lány amely majd értékesnek talál :)

2018. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!