Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Szerintem élőben sokkal jobb ismerkedni mint facebookon mert lehet olyan lányokat is megismer az ember akiknek ha fbn irna vissza sem irnának. Esetleg lehet ez forditva is.

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze ez attól is függ hogy írás vagy a szóbeli kommunikálás megy e jobban. Ha szemtől szemben vagytok menyire vagy félénk, bátortalan kinek mi ki kell tapasztalni , sokak szerint élőben nehezebb de így is úgy is ha komolyabbra fordul szeretne veled találkozni akkor sor kerűl a face to face kapcsolatra :)
2014. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de attól függ, h ki milyen céllal szeretne ismerkedni, mert ha én barátilag, akkor persze bármilyen fiúval szívesen elbeszélgetek, ismerkedek, de ha kapcsolat szempontjából, akkor hiába a face to face beszélgetés ha alapból nem jön be külsőleg..:)
2014. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a pasimmal fb-n ismerkedtem meg.
2014. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!