Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kikészít a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészít a barátnőm ezzel a viselkedéssel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 éve élünk és vagyok együtt a barátnőmmel,de az utóbbi 2-3 hétben kikészít a viselkedése. Minden áldott este csinál lefekvés előtt valami mű hisztit, pl elkezdek valamit hülyéskedni vele és erre jönnek a szövegei hogy hagyjál már,engedj már el,marhára idegesítesz stb.. aztán kifordul és halál nyugodtan elalszik. Vagy pl kitalál valami programot ami vagy 100 km-re van innen hogy menjünk el oda, mire én mondom neki hogy két napja voltunk egy csomó helyen és költöttem el xy ezer ft-ot, nem tudok minden nap 50 ezreket elszórni de valahova beülhetünk meginni valamit ha szeretné. Erre jön a hiszti hogy ő nem akar beülni stb stb.. aztán bevágja a durcát és nem szól hozzám vagy csak annyit hogy aha ühüm. Na ezt a stílust azt elmúlt időszakban már oda tetőzte hogy nem tudok vele egy légtérben lenni mert halálra idegesít ezzel a stílusával. Elmondtam neki ma is hogy én így nem tudok vele lenni mert én ezt nem bírom,erre is az volt a válasz hogy jó. Napközben egy időre normális, jön hogy így szeret úgy szeret aztán délután/este meg jön minden nap ugyan ez a műsor. Hozzáteszem a kapcsolatunk első 3 hónapjában állandóan műsorozott csak akkor azzal szórakozott hogy haza költözik 2-3 naponta,csak aztán nem foglalkoztam a hülyeségeivel és abba hagyta. Most viszont ezt amit csinál nem lehet elviselni, rossz kedvem van egész nap tőle,lehangoló, nem lehet hozzászólni. Érdemes vele ezt még húzni? 25/F
2018. nov. 3. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Egyszerűen kimutatja a foga fehérjét, ő valójában ilyen. Én lépnék. Keress egy NORMÁLIS és kedves lányt.
2018. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Azért ha ez ilyen újkeletű, akkor nem hiszem, hogy csak arról lenne szó, hogy alapból ilyen természet, azért másfél év együttélés után ennek már rég ki kellett volna derülnie, ha tényleg ez a fajta személyiség.


Azt már megkérdezted tőle, hogy mégis, ez mitől van? Mi a baj, mi váltotta ki? Már nem szeret, megunta a kapcsolatotokat, vagy mi ez a hisztizés? Meg kéne beszélni a hátterét ennek a viselkedésnek, mert biztos van valami kiváltó oka. Még mielőtt persze, szakítanál vele. Ne csak úgy támadólag közelíts hozzá, hanem mondd el, hogy milyen érzés amikor ezt csinálja, és hogy nem érted, most ez micsoda, mert eddig nem volt ilyen.

2018. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen változott meg a viselkedése, akkor lehet, hogy más van emögött. Lehet, hogy más pasi. Vagy a szexet akarja így elkerülni, vagy ki akarja provokálni a szakítást.
2018. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Valami bhassza a csőrét, csak nem meri mondani.
2018. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szex is egyre kevesebb van, vagy van hogy már akkor is elkezdi ezt a hisztit, szóval úgy vagyok vele hogy inkább tényleg legyen vége de én ettől kikészülök
2018. nov. 3. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia,1 évvel fiatalabb vagyok nálad,ugyan ez a történet meg majdnem az eltelt idő is stimmel,ha akarod beszélgethetünk bár én ma mondtam neki ki hogy hagyjuk,persze nálam kevesebb hiszti volt viszont durvább dolgok,szóval,billeg a mérleg egyik másik dolognál,tudnék mesélni,vannak olyan csajok akik ilyenek hogy mindig csinálják a fesztivált pedig lehet semmi rosszat nem tettél,oka is lehet amiért ilyen,lehet kevesebbet figyelsz rá oda mint amit ő igényelne vagy tettél olyat ami bántó volt csak te nem vetted észre vagy ha még bocsánatot is kértél akkor is felhántorgatja neked.
2018. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg. Aki olyanokkal zsarol vitàban, hogy jajj ő akkor elköltözik. A legelsőt vedd komolyan, kérdezd meg hogy jutottatok ide, stb. Ha rövid időn belül megint kezdi, akkor mondani kell neki, hol a bőrönd és hogy akkor làsson neki a pakolàsnak. Én is éltem sajnos îgy együtt az egyik ex baràtommal vagy màsfél évig, hogy ő hetente ha nem tetszett valami hàt ő hazaköltözik. Nàlam mivel akkor fiatal voltam màsfél év utàn jött el a pont, hogy akkor menjen a pi*àba. Persze, akkor nem ment és többet nem mondta. Pàr hónap múlva fogtam magam és viszlàt. Na tudod kinek kéne mégegyszer ez a lelkizsarolàs. Ha menni akar, akkor menjen . Undorîtó az ilyen. És még a többi hisztit hozzà se vettem.
2018. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden no miatt sokat kell turni. De ha lelsz egy olyat akit elviselsz vagy eljutsz a minden mindegy allapotba akkor mgallapodhatsz addig meg szerintem csajozz egyet es ezt meg kukazd ki.
2018. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!