Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idegroham kerülget. A barátom kikészít. Megzakkant? 19L

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány ismerőse. Mert állítása szerint csak egy ismerős.


A minap a barátnőm látta őket beszélgetni, (pedig kértem, hogy hanyagolja a csajt) és szerinte igencsak látszott a barátomon, hogy tetszik neki. Olvadozva nézett rá. Megölelte, megpuszilta, el se akarta engedni.


Nagyon felment a pumpa, azt hittem felrobbanok. A barátnőm teljesen megbízható, szóval 10000%, hogy ez történt. Mellesleg már több embertől hallottam, hogy igen jóban vannak, igen jókat csevegnek kettecskén.


Tegnap nem bírtam magammal és belenéztem a telefonjába.


Sosem töröl semmit, mivel levan kódolva a telefonja. De ilyen grafikus izét kell berajzolni, amit már rég "kilestem".


Na most, mostanság nem írt neki semmit, vagyis mióta kivertem a balhét egyszer, de azelőtt sok erotikus töltetű sms-t váltottak, azaz a barátom irogatott neki mindenfélét. Hogy szép, meg csinos, pedig nem egy nádszál csaj... Meg szexi, felizgatja, olyan jól néz ki...Meg de jó lenne vele, miket csinálnának, lefeküdne e vele?, mert ő (a BARÁTOM) nagyon szeretné.


A barátom 21 éves. A csaj kb. 24-25 lehet. K u r v a ideges vagyok.


Mi a s z a r t eszik rajta? Én egy áltagos csaj vagyok, ez igaz, de az a csaj meg olyan... Nőies, de nem vézna...Én meg igen. A pofám leszakad, hogy mellettem egy ilyen nőre gerjed. Bolond???


Ez csak valami hülyeség nála ugye? Mert a barátnőm szerint, aki elég tapasztalt, úgy néz rá, mint aki majd felfalja...


Adjatok tanácsot. Amúgy mostanában nem írt neki semmit. Sosem töröl ki semmit, szóval tuti.


2015. júl. 7. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy p..cs,te meg jobban jársz nélküle.Úgyis te fogsz szarul kijönni ebből,meg aztán te leszel a nem normális,bolond,egyebek,ők meg majd vígan kamatyolnak.Én ezt nem várnám meg.
2015. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:
100%

elveszett,a farka gondolkozik helyette


állítsd válasz út elé,ha szerinted érdemes

2015. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyik kutya, másik eb, csak másban vagytok hülyék. Lehet, hogy neki jobban tetszik a másik csaj, te meg szörnyen idegesítő jellem vagy, a barátnődnek meg lehet, hogy tetszik a barátod, és megpróbál összeugrasztani titeket.
2015. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,simán megfektetné a csajt,sokat nem kell gondolkozni ezen.És még béna is,mert a bizonyítékul szolgáló sms-t ki se törli.Dobni kellene igazság szerint.
2015. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolóval értek egyet leginkább.


Esetleg te is keress egy fiút, akivel jól kijössz és beszélgess, találkozgass vele. Ez?


Sajnálom...


Ha szakítasz vele, csak rögtön egyenes utat adsz neki a másik csaj felé, amit nem érdemelne meg.

2015. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki amég nem csal meg és nem sérül jobban az önértélésed! Szerintem csak megakarja fektetni majd kiadja az útját. Bejön neki hogy idősebb nála, ebben a korban még ez olyan "kihívás".

Lépj le és hagyd ezt a kettőt..

2015. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
A "barátod" sem semmi, de te is adod neki a módját. "kilestem" :DD El tudom képzelni hogy milyen őszinte beszélgetések szoktak folyni közöttetek.
2015. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szakíts! Nem csak a megcsalás miatt, hanem eleve azért, mert ebből a kapcsolatból hiányzik a bizalom és az őszinteség. Ha alapból jó lenne minden, nem lenne erre szükség.


Az, hogy mit eszik rajta, legyen mindegy. Ha a világ legszebb nőjével csalna meg, olyan tökéletessel, ami már talán nem is létezik, az ugyanúgy megcsalás lenne, mint amikor egy zsíroshajú, pattanásos balnát gyűr maga alá.


19/L

2015. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 omba ***** válasza:
"Ez csak valami hülyeség nála ugye?" - Nem, te már csak a kényelmes terült-terülj asztalkám vagy, akit szeretne az ne te vagy már... nem is leszel többé.
2015. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hozzá vonzódik, keress mást, előbb-utóbb szétmennétek. Úgy tűnik, nem a vézna a zsánere.
2015. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!