Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek is és én lebetegedtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek is és én lebetegedtünk, a férjem viselkedése pedig teljesen kikészít?

Figyelt kérdés

A gyerek és én tegnap kora élután lebetegedtünk 39 fokos láz nátha torokfájás, voltunk dokinál vizeletvizsgálatot kért. A férjemet este kértem hogy vigye el legyen szíves a vizeletmintát a laborba, mert arra megy úgyis a munkába menet, csak 1 órával kellene késöbb indulnia. Bológatott de már láttam hogy mérgelődik. Egyész éjszaka egyedül csillapítottam a gyerek lázát, fürdővel, lázcsillapítóval közben szívtam az órrát, segítség nélkül. reggel megjegyezte a párom milyen fáradt nem bírt aludni. Erre magamban: ó szegény!

Kora reggel, próbáltam a gyerekből vizeletet kicsikarni, de közben annyira folyt az orrunk, hogy szó szerint csöpögtettem a gyerekre a taknyomat, majd a párom, miután minderről tudomást sem véve játszott a nappaliban a kanapén a telefonjával, míg küszködtem, beköpte hogy nem vinném el mégis én a mintát a laborba, na erre már nagyon mérges voltam, de magamat türtőztetve mondtam neki nemet.

Ngy nehezen sikerül vizeletet gyüjteni, majd a férjem széllel-lobbal elviharzot miután még odavágta hozzám miért nem montam ezt neki tegnap délután helyett délelött...

Majd hazajött és benyögte hogy délutánra 2 szerelőt is hívott, úgyhogy majd fogadjam, majd elhúzott dolgozni.

Úgyhogy az éjszaki nem alvás után egy kialvatlan hisztis gy nagyon beteg gyerek mellett nem pihenve még a szerelőket is fogadtam, majd este hazajött a párom és benyögte hogy egész nap nem evett, "jéééé, ma nem főztél"?

Na innentől, már nem érdekelt semmi, az ájulás határán én lefeküdtem aludni, oldja meg a gyerek orrszívását, etetését, lefektetését. Természetesen próbált keltegetni hogy mit adjon enni neki, meg stb. de csak azért sem kelltem fel.

Lehet hogy gyerekes volt de a bosszóm, édes volt.

Reggel meglepődve tapasztalat hogy otthon maradt a párom, mondván hogy segít. Szép tőle de nem segített, egész nap nyomkodta a telón a játékokat, csak azért sem kértem segítséget.


Ki vagyok akadva mert undorítóan viselkedett, sajnos még eléggé betegek vagyunk, de ha meggyógyulok számonkérem hogy mi is volt ez a viselkedés.


Viszont barátnőm szerint túlreagálom. Szerinte nem kellett volna elvárnom a segítséget.

Mérgelődöm szerintem a barátnőm hülye.



#gyerek #férj hasznavehettlen
2015. szept. 28. 13:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Hülye helyesírás, bocsánat! Túl gyorsan gépeltem!
2015. szept. 28. 13:34
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

"játszott a nappaliban a kanapén a telefonjával"

hány évesek vagytok? :DDDDDDDD

2015. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van. Mi az, hogy nem kellett volna elvárnod segítséget ? :D Hülyeség
2015. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon bunkón viselkedett a férjed, de a leírásod alapján nagyon éretlenek vagytok mind házasság, mind gyerekvállaláshoz. Ha ő napi 8 órát gürcöl értetek a munkahelyén, és te egész nap a gyerekkel vagy otthon, akkor még meg is értem őt, bár nem helyeslem a viselkedése.


"Na innentől, már nem érdekelt semmi, az ájulás határán én lefeküdtem aludni, oldja meg a gyerek orrszívását, etetését, lefektetését. Természetesen próbált keltegetni hogy mit adjon enni neki, meg stb. de csak azért sem kelltem fel.

Lehet hogy gyerekes volt de a bosszóm, édes volt."


Ezzel a gyerekedet is bünteted, az megfordult-e a fejedben?


Ahelyett, hogy idejössz panaszkodni, tessék szépen megbeszélni otthon a sérelmeket. Nem hisztizni neki, nem veszekedést indítani, hanem felnőttként viselkedni. Ha nem beszéltek, lehet, hogy teljesen más az elképzelésetek egymás felelősségeiről és munkájáról. Lehet, hogy ő sokkal lazábbnak gondolja a napodat a gyerekkel. Lehet, hogy az ő napja a munkában sokkal nehezebb, mint te gondolod.


Szerintem azt a házasságot már megette a fene, csak a gyereket sajnálom.

2015. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy elvárható, hogy segítsen, igazad van, DE a férfiak nem gondolatolvasók. Ki kell nekik mondani kerek perec, hogy mit akarsz, mert nem találják ki. Kérj segítséget, ha arra van szükséged! Pláne, ha magától nem látja. Nézd meg!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=xFaYluSM_1M

2015. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Párodnál ez a nemtörődömség és Surmóság nem látszott már a kapcsolatotok első hónapjaiban?
2015. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Ebbe a kapcsolatba is sok értelme volt gyereket szülni. De várj, hadd találjam ki, a gyerek előtt gy odaadó, törődő kisangyal volt, persze...
2015. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de a férjed egy paraszt.


Aki elnézi a beteg gyerekét, beteg feleségét, nem segít, telót nyomkod, bosszankodik egy kis kitérő miatt, aki megjegyzést tesz a kaja hiányára, az egy paraszt. Nem hagynám semmiképpen szó nélkül. Nagy valószínűséggel kényelmesen éldegéli az életét, mind a háztartást, intéznivalókat és a gyerek körüli dolgokat is te viszed nagy részben, így beleszokott ebbe az aránytalan kényelembe. Ne haragudj, de ha még akkor is a saját önző kényelme a lényeg, amikor taknyotok-nyálatok egybefolyik, akkor csak azt lehet mondani, hogy csessze meg. Ne hagyd szó nélkül, oktasd ki úgy, hogy értsen belőle. Eszem áll meg. Azt is végignézné, ha összeesnél?

2015. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Girgoy ***** válasza:
100%

Én is úgy látom, a kommunikáció igen-igen gyenge láncszeme ennek a kapcsolatnak. Alapvetően tök evidens helyzetek vannak (3-ból kettő beteg, ahol a 3-nak segíteni kellene), de mégse annyira evidens, hoyg kinek itt mit kellene tennie, ennek viszont evidens megoldása lenne, hoyg szépen megbeszélitek konkrétan, de mégsem ez történik, hanem senki nem beszél semmit a másikkal, cask duzzog, célozgat, vár, közben tök hülyeségeket tesz (pl. szerelőt hív mielőtt megbeszélné azzal, aki fogadja) és aztán meg van lepődve mindenki vagy kifogásokat keres. Minél hamarabb üljetek le és próbáljatok minél intelligensebben beszélgetni egymással. Ne összevissza tegyetek vagy ne tegyetek hülyeségeket, hanem beszéljétek meg közösen, hoyg mit akartok, mit fogtok tenni, stb. Ha elmúlik a betegség, akkor is beszélgessetek, mert normális kommunikáció nélkül nem lehet egymás mellett (nemhogy egymással!) élni. Nem célozgatás, várakozás, duzzogás, hanem beszélgetés. Addig, amíg nem juttok el valamilyen eredményre. Nem arra, hogy én megpróbáltam, de az első negative reakció után feladtam, hanem eleinte kb. úgy, mintha egy egymilliárdos üzletet kellene kalap alá hoznod mindenképpen, vagy kirúgnak a munkahelyedről. Ott se mondod, hogy én megpróbáltam, de mivel az első mondat nem tetszett nekem, feladtam. Nem, tárgyalni úgy és addig kell, amíg annak eredménye lesz. Ha így nem megy, akkor úgy, máshogyan, de valahogy eredményre kell jutni, meg kell beszélni a dolgokat. Gyakorlás és fog az menni.


És kívánok mielőbbi gyógyulást mindkettőtöknek! ;)

2015. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

istenem mekkora paraszt a pasid...


kötelessége lett volna segíteni neked

2015. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!