Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Értelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Értelmetlen folytatni vagy csak idő kérdése?

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy tőlem és a barátnőmtől függ minden, nem akarok én nagy élet igazságokat hallani senkitől csak esetleg valakinek ilyesféle tapasztalata vagy tanácsa van-e e témában?

Na, a helyzet az hogy 19 éves vagyok egyetemista, és vagy 2 hete rám írt egy lány csoporttársam mert jobban megszeretne ismerni. Gondoltam én, miért ne, hátha lesz valami belőle. Első randi megtörtént, ahová amúgy barátnőjét is hozta,(gondoltam, miért ne, még az első alkalom, nem probléma) nem volt csók semmi ilyesmi csak laza ismerkedés. A történet érdekessége hogy én azt hittem, ez életem legrosszabb randija volt, itt ennek annyi, vége...leégtem, el lehet felejteni. Ám a randi után, rám írt hogy mit gondolok róla. Ezt megbeszéltük és így spontán kérdéssel megkérdezte, akkor akarok vele járni? (Nekem meglepő volt, de nyilván nem utasítottam el)

Folytatódtak a randik, mindig próbáltam a legjobbat kihozni magamból, ahogy eleinte látszott, kedveljük egymást. Ám, úgy a harmadik találkozáskor is nekem valami zavaró volt. Folyton telefonját nyomkodja, chatel, selfizik, nem kérdez csak úgy van :D én próbálok beszélgetni vele, kerdezgetni ilyet olyat, viccelődni, de azt érzem hogy ez ilyen egyoldalú.

Gondoltam, velem van probléma, nem vagyok elég érdekes, talán valamit rosszul csinálok vagy valami ilyesmi. A következő alkalommal is folyton ezt csinálta. (Én így vagyok még hogy ha valakivel beszélek, ne adj isten randizom akkor a telefont nem használom mert udvariatlan) Kissé idegesített a dolog, de folytattam amit kellett folytatni. :D

Negyedik randi alkalmával és a jelekből ítélve, gondoltam eljött az ideje az első csóknak is.(telefonzàsán és zárkózottságán kívül eléggé közeledni látszott)((tudom hülyén hangzik, de hozzám bújt, játszadozott a kezemmel, közelebb hajolt és stb értitek :DD)) Így gondoltam ideje a csóknak is megtörténténnie. A legelső alkalommal, elfordult, fejét kezei közé dugta és csak szótlanul vagy öt másodpercig ült ott. Ebből ítélve gondoltam, akkor mégis ennyi..(én úgy éreztem, vége)

Másnap reggel viszont ő személyesen hívott el egy találkozóra. (Már őszintén én sem értettem mi van) Én nem próbálkoztam semmi előre lépéssel, csak jól elvoltunk egymás társaságában. Viszont elmondta hogy, tudta mi volt a szándékom csak nagyon szégyenlős lett. Így, én e találkozó alkalmával ismét megpróbáltam, ám ismét kikerült, azt mondván, ő nincs kész még erre. Mondtam, rendben, semmi baj.

De, engem ez a viselkedés forma amit ő folytat (telefon, selfie, snapchat, chatelés) nagyon zavart alap járaton. Elhatároztam, következőleg megpróbálom diplomatikusan megbeszélni vele hogy igazán ez miért jó, fél, nem érdekel engem?

Így, megpróbáltam kedvesen rávezetni (miután, egyszer mióta vele vagyok, elővettem a telefonom mert kaptam egy hívást és rögtön rávágta, ha velem vagy, nincs szükséged a telefonodra, ne mondjam hogyha ezt egy haverom mondja idegesebb állapotomban...hogy reagáltam volna) hogy lehet egy kicsit ellenséges leszek de, nem kedveled társaságom vagy nem vagyok elég érdekes hogy folyton telefonon vagy? Mert nekem az egészből ez jön le. Nem akart válaszolni, elviccelte, mégegyszer megpróbáltam, de csak kerülgette a témát.

Néha amikor chatelsz miért viselkedsz furcsán, fordulsz el? -kérdeztem. Megint csak lerázott. Hiába próbáltam komoly lenni vele, ő nem akart. Úgy tettem mintha elfogadnám válaszait és visszaálltunk a "régi kerékvágásba" a találka végén,megint megpróbáltam, de újra:Nem vagyok kész. -Rendben, de esetleg megtudnánk beszélni? Próbált valahogy megtudni miért. -Mert csak! Ne kérdezd! Majd adott egy puszit. Azóta nem találkoztunk még..

De én őszintén nem tudom mi van, én személy szerint úgy érzem hogy én alkalmazkodom hozzá teljes mértékben, megpróbálok mindent hogy boldog legyen, de ő csak ilyen telefonozós kanapénak használ

:DD vagyis, nem érzem hogy ő szeretne engem. (Nem beszélünk online, csak ha én írok, nem mutat szinte semmilyen érzelmet amikor pl találkozunk, nem kérdez, nem kíváncsi rám, tehát ilyen...furcsa.) De ezek mellett, mégis akár találkozni...én komolyan mondom nem tudom mi van :D

Esetleg valamilyen tapasztalata valakinek?

A legfontosabb kérdésem, esetleg én csinálok rosszul valamit? Akár az is lehet hogy "got friend zoned" lettem? :D

Amúgy 19 éves ő is.

Én képes vagyok várni, de megéri?

Netán csak fél? Szégyenlős?



2018. nov. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Komolytalan, buta kislánynak tudom elképzelni a leírásod alapján, aki nem akar tőled semmit. Időtöltésnek használ.
2018. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az elején nincs vonzódás, akkor később sem lesz.
2018. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt valaki végigolvasta amúgy?
2018. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nos akkor tisztázzuk. Ti (ahogy lejött nekem az általad leírtakból) nem vagytok együtt, ő nem a barátnőd. Ez még haveri viszonynak is nagy jóindulattal nevezhető, a párkapcsolattól pedig elég messze van. Ennyiből azért nem lehet biztos diagnózist felállítani, de ez a csaj csak szórakozik veled. Friendzonenak sem nevezhető, mert akkor lelkizne neked állandóan, ehhez képest szinte nem is beszél veled. Élvezi, hogy hülyét csinálhat belőled. Ezt megfejeli az is, hogy bénán reagáltad le a helyzeteket. Amikor meg akartad csókolni nem neked kellett volna megértőnek és kedvesnek lenned, hanem keményen oda kellett volna mondanod, hogy döntse el mit akar mert nem vagy te senkinek sem a játékszere. A telefonos esetre, amikor téged kerestek úgy kellett volna reagálnod ahogy egy haverod esetében tetted volna, amint azt te is írtad. Alkalmazkodni pedig ne akarj hozzá, nem kutya vagy te, hogy alkalmazkodni kelljen a gazdihoz. Te is viselkedj ugyanilyen nemtörődöm módon vele, ha pedig ezért kioktat tökösen vágj vissza neki, de ne bunkón. Egy-két napig ne keresd chaten sem, éreztesd vele, hogy nem ő a világ közepe. Ha ezek után sem érezni az előrelépést akkor utolsó lehetőségként dobd be, hogy te nem barátkozni akarsz a nőkkel, hanem szexelni. Amennyiben ez is lepereg róla akkor felejtsd el a csajt. De ez már így is eléggé felejtős.


U.i.: Búcsúzóul ha úgy alakul, hogy nem lesz semmi szúrd oda neki, hogy téged igazából a barátnője érdekel.

2018. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van.

Amúgy, ahogy elmondta komoly, gondoskodó kedves fiúkat keres, erre fel vagy öt olyan fiúval haverkodik akik azok az igazi

főnöknek a fia vagyok, minden az enyém. :D

Érdekes tényállàs hogy még 19 évesen is ilyen valaki :)) (értem én hogy, nem tudja mit akar, de mégis azt' mégsem :D)

Ha meg esetleg, komolyabb témába vinném bele, nagyképűen annyival kiszáll hogy, "I m not that worty" (amerikai amúgy) ((mondtam én hogy nem vagyok az a "Nagy ő"))

Még Hétfőn kiderül mi lesz, köszi a válaszokat! :))

2018. nov. 3. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár a 4-es ír hajmeresztő dolgokat, abban egyetértek hogy ez nem járás, szórakozik veled, esetleg fogadtak is hogy x randira elmegy veled... tényleg eszméletlen milyen éretlenek az emberek, de később is egyébként...

Tegnap voltunk párommal eni a belvárosban, mellettünk egy pár, kb 20 éves egyetemisták, a srác nemtörődöm, a csaj meg mintha egy 10 éves agyi szintjén állt volna... (pld.: jajhát képzeld én ám szépen tudok késsel-villával enni! - félrenyeltem a levest röhögtömben)


Szakíts vele, mondd meg neki hogy te is komoly lányokat keresel és ő nem az.

30/N

2018. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-nek igaza van. Ti nem jártok, bár ebben az esetben azt kell mondanom, hogy szerencsére!!!

Hagyd a fenébe, legközelebbi találkozó során normális hangnemben de határozottan mondd meg, hogy vége, aztán állj fel és ne is nézz vissza.

2018. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!