Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! Kimennetek kulfoldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Kimennetek kulfoldre dolgozni par honapra akkor is, ha a parotok terhes es csak a szulesre jonnetek haza? Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha itt nagyon rossz a fizetés akkor kimennék mert a gyerek nem 2 fillér lesz.
2012. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kimennék dolgozni,de csak szülésig
2012. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy gondolom nem nyaralni megy ki, hanem hogy legyen anyagi biztonság, főleg akkor ha jön a baba. Ha a szüléskor nem lenne ott, na az gáz.
2012. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még szép,ha nem dug félre az asszony,és kell a pénz,nincs mit tenni.
2012. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont most akarok menni kamionozni, már az utolsó simításokat végzem az ügyben. Nekem nemrégiben vége lett egy kapcsolatomnak. Így hát úgy megyek ki hogy nincs senkim. De ha nem így lenne, komolyan aggódnék, a kapcsolat miatt, hogy bírnánk, félredugna-e, ilyesmik. Így ilyen gond nincs, mondjuk így nem is lesz senkim, mivel itthon se leszek. Szóval nem tudom melyik a szarabb. Mert ha lenne valakim, akkor legalább mikor itthon vagyok, tök jó lenne. De akkor meg az lenne amit írtam. Nem jó ez sehogy se.
2012. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, a szülős cécót nem figyeltem, hát az még tovább bonyolítja a dolgokat. Akkor nem hiszem hogy ki mennék.
2012. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!