Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan pasival aki mindenben passzol hozzád, de az első szexnél kiderül h kicsi a farka?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 11:30
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
50%

13 is simán elég lehet:)

amúgy: nem a méret a lényeg, hanem az, hogyan használják, de én azt szeretem, h jó mélyre megy, szóval nálam lényeg a méret is...

2010. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Ok, persze, biztos elég lehet az a pindurka is...

Azon gondolkozom ha 6 centivel kisebb lenne a gyíkom (akkor lenne 13), hogy érezném magam. Szerintem elégedetlen lennék magammal és félnék közeledni a csajokhoz. Lehet végleg ázsiába költöznék.

2010. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
25%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-25 11:37

az ilyen ribancoknak mint te, tényleg a méret a lényeg...de a normális csajoknak nem a méret számít....jól szétkú.rhatták a pitsádat, mert a méret csak azoknak lényeg, akiknek ki van tágulva alúl, s a kissebb szerszámokat meg sem érzik....ribanc...

2010. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire kicsi,ha olyan kicsi h már nem érzem akkor nem,de pl van olan is hogy nem annyira nagy,de úgy használja h ahhw
2010. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
80%
Az én barátomnak is kicsi, de nem érdekel, mert szeretem, és így is naon jó a szex. Meg plussz pont a kisfarku pasiknál h mivel kicsi nekik így mégjobban bizonyítani akarnak, és még jobban kényeztetik barátnőjüket. :D
2010. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
72%
Kinek mi jön be...!Nekem jobban tetszik,ha vkinek kisebb,pl 15 és alatti!A páromnak 14 és nagyon jó vele,le nem cserélném.Az sem lenne baj,ha kisebb lenne,csak álljon!Nem szeretem,ha vkinek nagyobb,az fáj.Kisebb,formás tuti jó :)
2010. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
79%

én örülnék neki, ha kicsi lenne :)

L/18

2010. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
72%
Mióta pici a 13 cm? A magyar átlag. Pontosan. 15 körül a leggyakoribb! Hogy is van ez?
2010. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Amúgy meg,nem azon a 2-3 cm-en fog múlni.Ez tuti.
2010. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
72%

11:32 menj a francba :DDD

Amúgy a 13 szerintem még nem minősül annyira nagyon kicsinek, szóval simán ki tud elégíteni vele, HA JÓL HASZNÁLJA. :D De ha szereted, emiatt nehogy elhagyd. Tuti, hogy megbánnád, és mivel még nem is került sor rá, nem tudod milyen. Lehet, hogy egy szexisten.. :'DD

Én konkrétan eléggé szűk vagyok szóval én is a kisebbet preferálom. Ennyi... :)

2010. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!