Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnyernétek a lottó főnyereményt?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várok! Mi lenne ha megnyernétek a lottó ötöst, rátok szakadna mondjuk 800 millió Forint.


Elválnátok a feleségetektől/férjetektől? Szakítanátok a jelenlegi párotokkal?



2018. nov. 5. 20:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Erről már sokat beszéltünk a párommal, szeretünk álmodozni. :D


Azt nem teljesen értem, miért kellene elválni, szakítani. Nyilván együtt maradnánk.

(Ez egyébként tényleg érdekelne, hogy merült fel ez, hogy válni kellene? :D )


Egy részéből vennénk egy fullos házat - nem óriási luxusvillára gondolok, hanem úgy értem, egy pofás házikót, ami nem nagy, de kényelmes, szép helyen van (az igazi álom egy tóparti házikó a hegyek között, az erdőben, messze az emberektől), fullos olyan értelemben, hogy teleraknánk napelemekkel és hasonlókkal, plusz kifejezett vágyunk egy tágas nappali kandallóval, olvasós kuckóval és üvegfallal az egyik oldalon, illetve egy külön könyvtár, egy saját stég, és egy barkácsműhely.

Valami ehhez hasonló hely az etalon: [link]


Egy részéből utazgatnánk, hosszú bakancslistánk van. Végre lenne lehetőségünk hosszú túrákat lenyomni egyben, az Alpok-Adriával szemezünk egy ideje, de hát munka mellett nehéz.


Egy részét nyilván befektetnénk, hogy később is legyen bevételünk.


Egy részéből jótékonykodnánk.


Egy részéből indítanánk saját vállalkozást, lepukkant régi autókat pofoznánk ki szépre, vagy valami ilyesmi. Nem lenne hajtás, mert nem függene ettől a megélhetésünk, de mégis adna egy célt, egy napi elfoglaltságot, nem csavarodnánk be a semmittevéstől.


Én vennék magamnak egy jó fényképezőt, párom valószínűleg nézne magának valami veterán sportkocsit, de igazából ennyi lenne a luxus, nem szórnánk el 4-5 autóra, meg tengerparti villára, gyémántgyűrűre, hasonlókra, fölösleges. Inkább csak egy kényelmes életet biztosítanánk magunknak, messze az idiótáktól.

2018. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

A közeli családtagoknak adnék belőle 50-50 et, így maradna 600. Ingatlanokat vennék belőle felújítanám majd kiadnám albérletbe, elsősorban egyetemi hallgatóknak, némi kis kikötéssel, mert kérnék minden félévben hallgatói jogviszony igazolást plusz az ár a tanulmányi átlagától tenném függővé. Mert aki jobban tanul az többnyire kevésbé éli le az albérletet. Ezen túl megépítettném azt a házat amit már évekkel ezelőtt megterveztem. Nem fordítanék nagyobb összeget az ismerkedésbe mert végre lenne pénzem a hobbijaimra (robotika, drónok, fajnemesítés, programozás...)és közben lenne rá időm (mivel dolgozni már nem kellene), hogy eljárjak rendszeresen és aktívan sportolni. A nők megérzik ha valaki jól érzi magát a bőrében, és ezért jönnének, nem pedig a pénzemért.

Persze utazni is eljárnék, évente 2 ország, nyáron egy északi télen egy déli...

Lennének tervek.

F

2018. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
44%
Én elválnék azonnal. Gyerekünk már kiröppent, kialakítanám a saját életemet, csak egyedül. Kényelmesen. Soha többet nem akarnám látni a férjemet (pedig nincs vele különösebb gond.)
2018. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Csurmi ***** válasza:
82%

Az hangzik unalmasnak, amit te írsz. Vársz egy lottó ötösre hogy ne legyen totál unalmas az életed? A feleségednek lehet hogy jó élete van. Ő jónak éli meg azt, ami van.

Ez az unalmas az életem rinyálás annyira férfiatlan, bocs. Ezen a lottó sem fog segíteni. Ha azt gondolod, hogy a pénz stimulál - hát nem. Attól csak még lustább leszel.

Legyél kicsit férfiasabb, és máris jobban fogod érezni magad a bőrödben.

2018. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak gondjaink, a feleségemet viszont nem hagynám ott, sokkal inkább a munkahelyemet. Több időnk jutna így egymásra, sportolásra, szórakozásra és ez talán javìtana a házasságunkon.
2018. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mivel nincs parom, nem szakitanek:))

Hazakoltoznek kulfoldrol es orvosira jarnek:)

2018. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!