Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szexi a pasimnak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szexi a pasimnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok 4 éves párkapcsolatban.

Sosem voltam az a hű de szexi lány a fiúk körében. Csinosan öltözködöm, sminkelek, magassarkúban járok, de az arcomnak nincs olyan "szexi" kisugárzása, vagy hogy mondjam.

Manapság rengeteg 15-6 éves lányt látok, akiknek a szemük, tekintetük szexiséget sugároz. Na belőlem ez hiányzik a mai napig.

SOkan néznek inkább kislánynak, és nem szexi értelemben, hanem egyszerűen külsőleg annak gondolnak.

A lényeg a következő: mint írtam, sosem voltam az a csábító fajta. Végül sikerült felszednem a pasimat. Sajnos azzal szembesülök, hogy bár a személyiségemet imádja, de külsőleg nem tudom felkelteni az érdeklődését. Elmondása szerint gyönyörű és csinos vagyok, de "szexiznem" kellene. Amikor kérdezem, hogy az mit takar, nem indokolja meg.

Értsétek úgy, hogy neki sose volt attól merevedése, hogy simogatom, pucéran hozzábújok, ilyesmik. Volt, hogy "próbáltam" csábosan nézni, és elröhögte magát.

Ha tömegközlekedésen utazok, előbb nézik meg a pasik a 15-6 éves lányokat, mint engem.

Én próbálkozom, de a pasim is tudja, hogy ha elmegyünk valahova, a társaságban levő lányok közül csak értem nem tepernek. A pasim úgy van vele, hogy mehetek bárhova, engem úgyse fognak elszedni tőle. Ő múltkor a szemembe mondta, hogy biztosra vesz engem. És ez tényleg így van. Nekem sosem voltak udvarlóim. SOHA.

Kicsit katyvasz amit írtam, de remélem érthető. A tanácsaitokra lenne szükségem, hogy mit tehetnék.

Szép lennék, de semmi kisugárzásom nincsen.


2018. nov. 7. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tenni?
2018. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is ugyanez a problémám. 160 cm vagyok alig 50 kg. Én se vagyok szexis, engem is idegesít míg más rá néz egy pasira pasinak már áll, én meg hát...

Sokan mondják hogy olyan aranyos vagyok olyan édes de azt sosem hogy szexi vagy valami hasonló. Annyi hogy én nem sminkelem magam meg nem szeretem a magassarkut mert nem érzem jól magam benne, de csinosan oltozkodom... nem tudtam segíteni de nem v egyedül kedves kérdező

2018. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam pasiként egy lélekgyilkos nőnél. Ha van más ha nem akad benned tartás becsület és humánum, ami szerint nem feküdhetsz el a padlón, hogy más lábtörlője legyél akár szerelem címszóval akár nem.

Ne azzal foglalkozz, hogy akad-e más ( mert biztos akad, ez a 21.századi párkapcsolati piac), hagyd ott a francba mielőtt beleőrülsz!


azonkívül ha a srác a szemedbe mondta hogy biztosra vesz téged ott már véged. Ezzel azt mondjuk, hogy azt teszünk veled amit akarunk!


Ha van benned tartás akkor dobod a témát!


esetleg olvasd vissza 1 év múlva akkor lehet rájössz, hogy igazam volt...


üdv


Elvis

2018. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Privátban mutatsz képet?

N

2018. nov. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mar legalabb otszor kiirtad ezt. Legalabb az eletkort meg alapadatokat es szohasznalatot valtoztass konyorgom... mert megnyitottam a kerdest es mar tudtam, hogy benne lesz a "szexizes" szo. Tudom, tudom, te eletedben eloszor jarsz meg az oldalon is nemhogy kerdest irj ki.

De mar az elozo 5 kerdesnel is leirtuk, hogy szabadulj meg a faszidtol. Na, ez egy eve nem sikerult. Akkor meg csak 22 voltal a kerdesekben.

2018. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... :-D És komolyan azt hitted, hogy páran nen fogunk emlékezni a kérdéseidre? Besz..rok ettől a szexizés szótól... XD
2018. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy csomó olyan csajt ismerek (pasit is, de az most mellékes), akinek nincs, vagy kevés szexuális kisugárzása van. (Ennek semmi köze a "kiéltséghez", vagy mit írtál, első!) Nem hajtottak rájuk sokan, ez tény. Valahol jó is nekik, mert könnyebben tudnak barátságokat kötni, a férfiak nem akarnak a bugyijukba nyúlni minden áron, a nők meg nem néznek rá vetélytársként. De nyilván van árnyoldala is, amit te is leírtál.

Viszont ezek a lányok (ma már nők) is találtak párt, méghozzá olyat, aki erősen vonzódik hozzájuk. Szerintem, hacsak nem vagy aszexuális, ettől nem szabad lejjebb adni. A pasidnak te egy kényelmes, biztos pont vagy, akire úgy gondol, hogy "nem kell félnem, hogy valahol lenyúlják, a hűsége garantált". Közben meg arra nem képes, hogy megdugjon és kinevet. Ennél szánalmasabb dolgot még nem is hallottam.

Nagyon gyorsan felejtsd el a srácot. Meg azt is, hogy akinek nincs szexuális kisugárzása, azt nem lehet kívánni.

2018. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne már, ez a pasi egy idióta. Gondolom azért ha magadba nézel te is tisztában vagy azzal, hogy nem szeret téged. Akit szeretünk, annak ilyet nem mondunk. Én sem vagyok az a hű de, de ha nekem a pasim így viselkedne, már nem lenne a pasim.
2018. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Miből gondolja itt mindenki, hogy a kérdező nő? Én írtam már neki, és férfi néven van beregisztrálva.

Ez egy befásult, nő nélküli fiú, aki regényeket gyárt, és ezzel szórakoztatja magát.

Igen, már többször is feltette ezt a kérdést, legalább 3 account-ot használ. Arra senki sem gondolt, hogy egy értelmes nő sosem tenne fel ilyen gyermeteg buta kérdést?


Egy vékony, aránylag csinos nő mikor ír ekkora hülyeségeket, hogy "Ha tömegközlekedésen utazok, előbb nézik meg a pasik a 15-6 éves lányokat, mint engem".


Én is utazok tömegközlekedéssel, futólag megnézem az embereket és kész. Mi az hogy a 15-16 éves lányokat feltűnően bámulják, a kérdezőre meg rá sem néznek. Áááá, ez akkora kamu kérdés. Egy unatkozó pöts fiútól nem is vártam mást.

2018. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!