Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak a tetovált, orrkari...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak a tetovált, orrkarikás lányok tetszenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy elég visszafogott külsejű lány vagyok, de nőiesen öltözködöm. Nincs rajtam tetkó, piercing, nem kék vagy zöld a hajam. Magassarkút hordok, szoknyákat, egyberuhát, stb. Viszont elég vastagon kisminkelem a szemeim. :D

4 éves a kapcsolat, de már az elején néha-néha felvetette a pasim, hogy mi lenne ha kipróbálnék valami extrém hajszínt, felborotválnám a hajam, kivarrnám a karom, stb. Nem foglalkoztam vele, mert azt hittem, hogy ez csak valami futó dolog.

Utána jöttek a szexben az extrémebb dolgok; volt, hogy fojtogatást akart, volt, hogy vett nekem direkt ilyen nagyon vad fekete ruhát, hogy azt vegyem fel.

Igyekeztem neki mindent megadni, de ez nem az én világom volt. Utána vettem észre, hogy a facebookon heti 4-5 ilyen lány az ismerőse lett; vagy lila hajú, vagy szétvarrt, esetleg orrkarikás, stb. A pasim nem egyszer jegyezte meg, ha az utcán ilyen lányt látott, hogy milyen jó a hajuk, stb.

Én közöltem vele, hogy ha nem akarja, hogy megromoljon a kapcsolatunk, akkor innentől ezeket mellőzze nekem, és, hogy ha ezek a lányok tetszenek neki, nyugodtan kereshet egyet, mert én nem leszek ilyen.

Ezt, hogy ÉN nem leszek ilyen, elfogadta. Ennek ellenére még mindig sorra az ilyen lányok az ismerősei, és ott tartunk, hogy a szexuális életünk mostmár egy nagy nulla.

Nem tudom felizgatni. Egyszerűen nem hozom őt lázba, kudarcot vallottam, mint nő, és ez számomra megalázó. Szerintem is szexik ezek a vad lányok, de én sosem fogok így kinézni, egy, mert nem megy a személyiségemhez, kettő, mert olyan helyen akarok elhelyezkedni az életben, ahol ez kizáró ok a munkánál. Sablonos, de ezen kívül minden rendben köztünk, eljárogatunk, meg tudunk beszélni mindent, nem bír ki nélkülem egy napot, hívogat kétóránként, mindenkinek dicsér, sőt, közös nyaralást tervezget velem. Sokat költ rám, sok helyre visz, vannak meglepetések...tehát nem értem.

Anno exem bátyja volt ilyen, akinek a gépén temérdek tetovált meztelen nő volt lementve, a barátnője viszont ennek az ellentéte volt.

Kérdem én, mi a teendő? Jöhet hideg-meleg.


2018. aug. 30. 21:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Cserélj pasit.
2018. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Tehát leírtad a tutit, de rákérdezel mi a frankó... azért összegzem neked:

1. szexuális élet nulla

2. valójában nem vagy az esete külsőre (ezért is vonzódik hozzád kevésbé szexuálisan)

3. megakar változtatni


Leírjam mi a teendő vagy leesett ? Azért segítek: szakítás.


Kicsit nyers stílusban, de őszintén, sajnálom.

2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj, köszönöm a válaszokat, direkt kértem nyerset. Nem szeretem a habos-babos fogalmazást.

Fáj tudatosítanom magamban, hogy nem nézek ki úgy. Mármint, ami neki tetszik. De nem is tudom megérteni, hogy akkor minek húzott le velem 4 évet.

2018. aug. 30. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2. válaszoló írt, az a teendő. Te csak amolyan "ha nincs ló, jó a szamár is" lány vagy az életében. Ha nem szexeltek (főleg mert a külsőd alapján nem kíván) ez nem egy párkapcsolat, csak haverok vagytok, akik jókat beszélgetnek meg eljárnak együtt nyaralgatni. Nekem nem kellene olyan pasi, akinek egyértelmű, hogy nem én kellek, és gyűjtené a neki tetsző nőket a facebookon. Azt meg ugyebár nem tudhatod, hogy melletted nem-e keresi az utódodat, és csak addig van veled, ameddig nem jön össze az extrém csaj. Én a helyedben lelépnék még azelőtt, hogy teljesen tönkrevágná az önbizalmamat meg a szexuális életemet.
2018. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha vettél már fel külön valamilyen ruhát szexhez a kedvéért, akkor vehetnél fel olyan parókát, ami tetszik neki meg vannak ilyen hamis piercingek, klipszek, mágneses, stb.


Neki bejönne, neked meg nem kell mindig úgy kinézni.


Ha ezen kívül nincs semmi gond, akkor egy kis jelmez belefér.

2018. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad. Felnőtt korban nehogymár ez számítson egy párkapcsolatban, hogy milyen színű a hajad vagy hogy hány tetoválásod van. Nekem is a vékony, televarrt, (orr)piercinges, fültágítós pasik az "ideáljaim", és volt is dolgom olyanokkal. A jelenlegi párom mégis teljesen átlagos a két tetoválását leszámítva, és még egy kis pocakja is van. Sokkal jobban tetszik, mint eddig bárki, aki beleillett az ideálomba, és nem változtatnék rajta semmit.

Ha nem tud elfogadni úgy, ahogy vagy, akkor érdemes elgondolkodni a szakításon.

2018. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, itt mindenki a szakítást fogja javasolni, de mi lenne, ha részben belemennél a játékba? Ha amúgy minden rendben veled, és szerinted is jól néznek ki ezek a lányok, szerintem vegyél egy parókát, elég sok fajtát lehet venni, viszonylag olcsón külföldről. Kartetkót pedig lehet hamisat rendelni, ami harisnyaszerű, felhúzod, és kész. Nem kell megváltoztatnod magad ténylegesen. Lehet, csak azért vágyik ilyesmire, mert még sose volt ilyen nője. Fake piercingek is vannak, orrba, fülbe...stb.

Persze, ha ez is túl idegen neked, vagy ezután némi idő elteltével sem képes a valódi kinézetedre is felizgulni, akkor sajnos lehet tényleg jobb, ha vége. De egy 4 éves kapcsolat talán megér egy próbát a megmentésre.

Ha érdekel, privátban szívesen küldök paróka linket, vagy bármi ilyesmit. Én alapból extrémebb lány vagyok, rövid, színes hajjal, párom kedvéért szoktam néha hosszú parókát felvenni, no meg nekem is tetszenek :) Mi szeretjük a változatosságot, tőlem meg amúgy sem áll távol az ilyesmi. Szívesen segítek, ha tudok, és ha igényled.

2018. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Kiegészíteném még egy lényeges ám gáz elemmel.:

4. "facebookon heti 4-5 ilyen lány az ismerőse lett; vagy lila hajú, vagy szétvarrt, esetleg orrkarikás, "


Azt nem kérdezted még, mi célból? ÉS honna az ismeretség? Favebookon én csak ismerősöket tartok. Azért ez már elég meredek, valahonnan ismerkedik velük..


Kérdés, mikor lép tovább még ezzel a szinttel?

Ki akarja élni a vágyait, OK. Nem te vagy az "ideálja" erre úgymond. Ez nem OK. Az meg hogy a pasit nem tudod felizgatni a szexben sem már, ráadás.


Szerintem lépj időben, mielőtt meg is csal a végén..

2018. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
10 centiméter átméroju valamit még nem akart felnyomni neked ?
2018. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem lesz attól különleges,hogy színes a haja,meg tetkója,meg piercingje van,hidd el. Sokak -akikröl te is írsz-teljesen túltolják a dolgot,próbálják beletolni a világ arcába,hogy milyen nagy egyèniségek,közbe belül meg nincs semmi. Egy bizonyos életkor után meg már röhejes is az egész. Minden,ami különleges,és ér is valamit,az ott van benned,a személyiségedben. Te úgy vagy szép és vonzó,ahogy vagy,és sose hagyd,hogy mások azt éreztessék veled,hogy másmilyennek kène lenned! Nem hiszem,hogy emellett a fiú mellett van a helyed.
2018. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!