Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom este 6 óta nem jelentkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom este 6 óta nem jelentkezett, munkahelyi vacsorán van. Szerintetek történhetett valami?

Figyelt kérdés

Nem reagál az üzenetemre semmit. Egy kollégáját ismerem, ő már 8-kor otthon volt, mert nem egy nagy buliról van szó elvileg. Két éve vagyunk együtt, megbízom benne, de mégis zavar, mert egy kolléganője rá van mozdulva. (írogatott neki,nekem meg nem köszön)Nem bánom,ha bulizik, de ezt azért túlzásnak érzem hétköznap este ráadásul úgy,hogy nem jelez magáról semmit. Egyrészt féltem,nehogy valami baja legyen,másrészt meg féltékeny is vagyok. Mit csináljak? Szerintem le is van merülve a telefonja.

Aggódjak megcsalás miatt?



2018. nov. 7. 23:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mi lett vele?
2018. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Jajj, ismerős az érzés, neki le volt merülve a telója.
2018. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Velem is történt hasonló. Mikor aztán vette a fáradtságot hogy felhívjon akkor hatudott össze mindent. Akkor mondtam neki hogy szerintem te megcsaltál. Egésznap nem reagált a keresésemre akkor találkozott egy csajjal akivel mint rájöttem (mert hogy bizonyítékot hagyott a telóján) megcsalt. Akkor egyszer turkáltam a telefonján és jól is tettem.
2018. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Előkerült azóta?
2018. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Fél1 után jött haza, elég sokat ivott,nem is lehetett vele normálisan beszélni. Remélem tényleg igaz és csak beszélgetett, de reggel amúgy elaludt én meg eljöttem dolgozni. Késett a munkából, azóta többször is bocsánatot kért, hogy le volt merülve a telója, bár máséról felhívhatott volna. Majd munka után beszélek vele.
2018. nov. 8. 13:03
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem mikor a párom telója valóban lemerült a legabszurdabb helyzetben is meg tudta oldani hogy jelezzen.
2018. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
majd írj, mi történt! szerintem kacsingat kifelé, valami biztos van...:/ különben keresett volna és nem hárítana
2018. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

Oh Istenem na. Ennyi alapján már kacsingat kifelé.

Miért nem lehet,hogy egyszerűen kirúgott a hámból? Mert kapcsolatban él már nem szabad? Bűn, ha a párja nélkül is jól érzi magát.


Őszintén annyira kevés az infó és annyira nem is ismerünk titeket, a kapcsolatotokat, hogy minden amit írunk feltételezés. Te viszont tudod, hogy álltok, milyen a kapcsolat. Szóval ha minden rendben, minek aggódsz egy ilyen miatt? Most akárhányszor nélküled elmegy és pár órára nem a telefonjával van elfoglalva félrejár? Ennyi alapján, én nagyon félnék olyanokat mondani,hogy megcsal, vagy kikacsingat. Egy teljesen átlagos sztori, amikor valaki a párja nélkül elmegy egy eseményre.

2018. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14%

@15: "azóta többször is bocsánatot kért, hogy le volt merülve a telója" - erre mondják, hogy amit sulykolni kell, ott már gond van. Persze, nem ismerünk titeket, a kapcsolatotokat, de ez egyrészt bullshit, másrészt azért mondja, mert azt hiszi, hogy ezzel el is tudja hitetni. Nem mondom, hogy megcsalt, de hogy mellébeszél, az részemről biztos. A reggeli elalvás meg a késés is egyrészt azért volt, mert reggel nem akart magyarázkodni (részegen elég nehéz bármi érdemlegeset kitalálni) és gondolom nem akart veled egy autóban/buszon utazni, nehogy valami keresztkérdéssel rajta fogd.


A legjobb amit tehetsz, ha kulturáltan, hiszti nélkül elmondod a te álláspontod, a kételyeidet és figyeled a reakcióit.

2018. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, megbeszéltétek?
2018. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!