Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők nagy része valóban sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része valóban sok bántódást, megaláztatást elvisel jó külső és jó egzisztencia ellenében?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mire alapozod ezt a feltevést?
2018. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A buta igen,az okos össze se áll ilyennel ahol lábtörlő csak.

A buta csoró meg fedélért kajapénzért marad ott ahol lerugják a veséjét is. :(

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csóró kocsmatöltelék férfiak között sokkal inkább jellemző, hogy megalázzák, verik a feleségüket.
2018. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt látom. Nincs egzisztencia, nincs kimondott jó külső és maradnak a nők, még akkor is, ha többnyire ők tartják el a férfit. A bűvös szó, amiért megteszik, "de hát, szeretem" Akkor is maradnak, ha papiron férfi vagyona nulla és, csinál még itt-ott gyereket is közben.
2018. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom amit a #4-es.

Se egzisztencia, se jó külső, de a férfival marad, ha meg is tapossa, mert "szereti". És még szül is neki 2-3 bambinót.

Egy nőnek konkrétan elitta a házát a férje, mire nagy nehezen elvállt tőle. Aztán rá pár évre megkereste a férj, hogy letette az alkoholt rendezte az életét, és asszony repült vissza hozzá otthagyva egy normális, rendes férfit, aki becsülte, meg volt az egzisztenciája, élhetett volna vele boldogan. Aztán a férj megint az alkoholhoz nyúlt és minden ment a régibe.

2018. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

#3 az intelligenciával közel sem jár automatikusan kedvesség vagy empátia is...


[link]

2018. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert nem mernek kilépni a rosszból.
2018. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

A volt barátom vert engem. Maradtam, mert egy senkinek éreztem magam. Rondának, dagadtnak és hányadéknak. Úgy gondoltam ezt érdemlem. Aztán valami megváltozott, visszaütöttem és elhagytam.

160 centi volt, 80 valahány kiló, nem túl helyes és munkanélküli.

Ilyen is van.

Azóta már nem csak ennyire becsülöm magam.

2018. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!