Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akartam vidítani de fordítva sült el, mit tegyek? N

Figyelt kérdés

A páromat mostanában nagyon sok stressz éri ami kihat a hangulatára.

Tudni kell, hogy 10 év van köztünk, más életszakasz, eltérő minőségű és mennyiségű problémával. Nekem vidámabbak a napjaim. Ezt a derülátást, életkedvet próbáltam átragasztani rá de megkaptam, hogy nekem fele annyi felelősségem sincs mint neki és hogy nem érthetem meg a helyzetét.


Beállt a mosolyszünet.


2018. nov. 10. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Egy komolyan tisztázó beszélgetés, és aztán jöhet a békülős szex... Lesz még ilyen , meg kell tanulni kezelni ezeket.
2018. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
plot twist: a barátja 22 éves
2018. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam fel a vizet, megértem az őt. Picit bánt, hogy amikor támogatni akarom épp ellenkezőleg alakul. Hagyjam inkább magára? Na de meddig egészséges? Nehogy egy idő után baj legyen a közönyből.
2018. nov. 10. 10:08
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Az érzelmi állapota és a hangulata is pont a felelősségek azon köré, ami a hatáskörödön kívül esik. Mondd csak meg neki, meg azt is, hogy csak jót akartál neki, most pedig hagysz neki teret.

Aztán mikor vége a mosolyszünetnek, tisztázni kell, hogy ez a beszólása belefér-e a jövőben vagy sem (javaslom ne férjen bele és te se engedd meg magadnak).

32/f

2018. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Mióta vagytok együtt?

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem régóta, akkor ez így nem fog működni, ha ezzel kapcsolt le. Kb. kijelentette, higy gyerek vagy hozzá képest, nem tekint egyenlő félként rád.

Ez most a stresszes helyzettől független, elég árulkodó.

2018. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Akkor duzzogjon magában!

Szomorú, ha valaki nem értékeli azt, hogy ott van mellette egy szerető társ, aki fel akarja vidítani.

2018. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Igaza is van meg nem is, ez olyna tipikus párkapcsolati összeütközés. Haragudnia rád azért nem lenne szabad mert neked jó kedved van. Beszéljétek át a dolgot.
2018. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem rám haragszik csak úgy tűnik. Nagy a nyomás ami természetesen azon csattan aki kéznél van. Szerintetek mennyi ideig hagyjam ami szükséges de még nem túlzott?
2018. nov. 10. 10:45
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Legjobb lenne kivárnod, míg ez a stresszes időszak elmúlik. De ha ez hónapokig tart, akkor valahogy párodnak kezelnie kéne a problémáit, mert az nem állapot, hogy hónapokon át a másikba belerúg és el kell viselni, mert őneki most felelőssége és problémája van.

És ha te is ugyanúgy dolgozni fogsz, szintén stresszes élethelyzetben leszel és neked kéne megértés? Akkor állandóan egymást marjátok és rövid úton vége is lesz a kapcsolatotoknak.

2018. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Az elet tele lesz stresszes idoszakokkal. Ha jon a kovetkezo hullamvolgy, akkor megint ez lesz?

En ertem, ha valaki azt szereti, ha beken van hagyva olyankor, en is ilyen vagyok; de az teljesen mas, hogy ilyen modon legorombit.


Hany evesek vagytok? Ugy nez ki, hogy itt ki is utkozott a kulonbozo eletszakasz es nem tarskent tekint rad.

2018. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!