Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vissza lehet még csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vissza lehet még csinálni? Olvasd el, kérlek! Első sorban apákhoz szól a kérdésem.

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves kisfiam. Az apjával nem vagyunk együtt két hónapos kora óta. Nagyon jól megvoltunk, miután a kicsi megszületett, utána borult minden.. Mindketten feszültebbek lettünk, sokat veszekedtünk, majd én úgy döntöttem, hogy ebből nem kérek, és elhagytam.

A kicsihez jön havi 2-3 alkalommal. Bár ezt én keveslem, de most nem ez a lényeg. Mi is jól kijövünk most már, nincs vita, normálisan beszélgetünk, elvagyunk.

Én nagyon úgy érzem, hogy újra vele szeretnék lenni, mint egy család, Ő a gyermekem apja, talán még helyre hozhatnánk amit elrontottunk, de neki közben lett egy barátnője. Nem tudom milyen a kapcsolatuk, én erről nem beszélek vele. Viszont azt se tudom, hogy erről Ő mit mondana, hajlandó lenne-e újra kezdeni, illetve folytatni, és nem csak a gyerek miatt.

Ti mit gondoltok? Újra kezdenétek a gyermeketek anyjával, ha úgy lenne? Vagy inkább törődjek bele, hogy már sose leszünk egy család?



2018. nov. 10. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez csakis tőle függ, mindegy hogy mi mit mondunk! Minden ember más és más, valamint minden szituáció, kapcsolat más.
2018. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Elhagytad nem ? Mostmar kulon lesztek.
2018. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Elvált nőként írom: Ezt inkább engedd el. Ő már lezárta, tovább lépett. A gyerekkel se foglalkozik annyit, mint szüksége lenne rá. Hiába írod, hogy ez most nem fontos. De, nagyon is az. Ha akarna tőled valamit, akkor elsősorban a kicsin keresztül közeledne, de minimum erősítené vele a kapcsolatát.

Nem lehet, hogy most csak azért lett ennyire sürgős kibékülni, mert barátnője lett, és féltékeny vagy?

Az nem sokat jelent, hogy havonta kétszer pár órát elvagytok, és nem kaptok össze. A közös gyerek miatt mindenképp érdemes normális viszonyt ápolni egymással.

2018. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem véletlen lépett le. Ezért van annyi elvált kisgyerekes anyuka... Ezer meg egy oka lehet, hogy miért döntött így. Az viszont biztos, hogy ha ilyen hamar letiplizett, akkor nem fér neki össze ez a családos történet a magáról alkotott képével. Úgy mondom ezt, hogy sok apa még úgy is elmenekül, hogy amúgy imádja a gyerekeit és ő is szerette volna hogy végre legyen neki. Egyszerűen nem megy.

És ez hangzik ahogy hangzik, én jobban el tudom képzelni magam három gyerekkel, három különböző nőtől, mint egy nőtől hárommal. És nem a fizikai változások miatt, hanem sokkal inkább rengeteg egyéb okból kifolyólag.

2018. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

*Nagyon jól megvoltunk, miután a kicsi megszületett, utána borult minden*

Tehát egy két hónapos nehéz időszak miatt dobtàl,egy előtte jól működő kapcsolatot,méghozzá úgy hogy indokolt volt az a nehéz időszak.Egy kéthónapos gyerekkel.Én azért nem kezdeném veled újra,mert a ép eszed megkérdőjelezhető

2018. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az én ép eszem? :D Ha részletesen leírnék mindent, szerintem meglepődnél..

Én mindettől eltekintenék ha újra kezdhetnénk, még akkor is, ha tudom jól, Ő is egy nagy gyerek.. Na de mindegy is, már bánom, hogy a fotelharcosokhoz fordultam ezzel a kérdésemmel..

2018. nov. 10. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkir ird le reszletesen kedves kerdezo,mert nekunk is sok vita ,konfliktus volt az elejen,foleg ,h nekem nulla segitsegem volt,van a mai napig.Mindent en csinaltam mert a parom reggeltol keso estig melozott.Sokszor sirtam a faradsagtol,de tul eltuk ,itt vagyunk!
2018. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Én azt mondom, először is, kérdezd meg, hogy mi lenne erről a véleménye, és ha elutasít, akkor fogadd el, és lépj te is tovább.

De szerintem ne reménykedj, ő már valószínüleg nem akar tőled semmit, de a saját megnyugtatásodra beszélj vele, azért, hogy későbbiekben ne mardosson, hogy mi lett volna ha...

2018. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem kezdenék olyannal, aki a gyerekére havi 2-3 alkalommal kíváncsi.
2018. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!