Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenálhatatlan nők, ha kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenálhatatlan nők, ha kéne választani, egy jóképű, gazdag férfi, akivel ki kéne hogy költözetek az államokba, odavalósi, vagy egy itteni átlagember, átlagos életszínvonalal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Én kiköltöztem a párommal Kanadába, és most a kanadaiak átlagos életszínvonalán élünk.
2018. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az első verziót választanám.
2018. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább egyedül mennék, és ott pasiznék be. Nem leszek ilyen Melania Trump féle katalógusból rendelt csóri keleteurópai csajszi.
2018. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem. Magam is meg tudom keresni a jó életszínvonalhoz a pénzt. Csinos vagyok, nem munkaképtelen.
2018. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

Aki magát ellenállhatatlan nőnek tartja, ott nagy problémák vannak. Ki az a nő, akinek ekkora arca van, hogy ilyet kijelent magáról?

Es melyik pasi az, akinek ez szimpatikus?

2018. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Maradnék! Nem minden a pénz :)
2018. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Amerikába semmi pénzért nem költöznék, de Európán belül szívesen mennék Franciaországon meg Oroszországon kívül majdnem bárhova.
2018. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha nem lenne gazdag, akkor is az kéne. magyar suttyó még akkor SE kellene, ha az lenne az utolsó a földön 👌🏻
2018. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Komolyan USA-t es MO-t egy mondatban emlited? Nem szimpi az USA, de millioszor jobb,mint MO.
2018. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anna.love válasza:

Hàt szomorù hogy a fèrfiak mèg mindig azt hiszik hogy minden nő....

Mèg ha ellenàlhatatlan is..csak a pènzt nèzi.

Èn ùgy vagyok..ès màr tapasztaltam hogy egy fullos hàzban, szaunàval es jacuzzival sem vagy boldog ha nem a megfelelő emberrel vagy.

A pènz boldogìt egy darabig!!!!

Ès mi törtènik miutàn màr mindened megvan, ?

Megvetted a guccitòl a chanelig mindent..

Van luxus meg pènz meg kocsi...meg menő helyek.

Egy idő utàn hiànyozni fog hogy vègra valaki tèged szeressen ès ne az àtoperàlt kacsaszàdat, a szilikon melledet,,, ès a csontsovànyra edzett kis seggedet.

Vagy tönkmindegy ha termèszetes a nő akkor is.

Fèrfiak!!!!!!!!!

Csak a 25 èv alatti analfabèta, bekèpzelt , nőiesnek èpp nem mondanàm...hülye kis cafatkàk vàgynak erre.

Ha szeretsz valakit ès viszont szeretnek..akkor tudtok küzdeni együtt ès a közös cèljaitokèrt együtt haladni az èletben.

Kihìvàsok nèlkül nem jò az èlet...

Hàny vilàgsztàr lessz öngyilkos meg drogos?? Pedig mindene megvan...ès mègsincs semmije,,,,

Gondolkozzatok el ezen....

2018. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!