Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kiakadt azon, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kiakadt azon, hogy azt mondtam egy lányra hogy csinos?

Figyelt kérdés

Beszélgetés alkalmával szóba került egy lány, aki régi ismerős. Megkérdezte, hogy szerintem szép e a lány. Annyit mondtam, hogy csinos. Most pedig nem áll velem szóba. Szeretem a barátnőm, de most ha hazudok, vagy mást mondok, miért lenne jobb? Valaki magyarázza el nekem a nők fejében ilyenkor mi játszódik le.

Csak egy egyszerű beszélgetés volt. Utána kifejtettem neki, hogy számomra akkor is ő a legszebb. Őt szeretem. Vele vagyok.



2018. nov. 10. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Jól le leszek pontozva, de a tíz évvel ezelőtti önmagamért leírom:

Lehet majd sok olyan választ kapsz, hogy a barátnőd egy gyerekes hülye p...a, amiért ilyenen megsértődik. Igazából meg komoly pszichológia van mögötte. Talán sejted, de lehet, hogy nem 100%-os az önbizalma. Ilyen jellegű kérdésnél inkább úgy térj ki a válaszadás elől, hogy "ne viccelj, a nyomodba sem ér", vagy hogy "nekem te vagy szép", stb. :)

2018. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Én akkor akadnék ki ha lány nem lenne szép,még is azt mondja..
2018. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
1.-velnértek egyet. Sajnos nekem is önbizalom hiányom van és régebben belehajszoltam magam ilyen kérdésekbe, amik tudtam, hogy fájni fognak. Én is erre vágytam mindig, hogy azt mondják, hogy én sokkal szebb vagyok, mint az a másik. Igen, ez hülyeség és ezek rossz kérdések. De biztos, hogy a barátnőd is erre vágyott.
2018. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Sakk matt. Mondtad volna azt, hogy nem tetszik, akkor azon problémázott volna, hogy miért kamuzol ...
2018. nov. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Márpedig ez iszonyú gyerekes viselkedés, önbizalomhiány ide, vagy oda.

Ha valaki ennyire nincs rendben önmagával, előbb tegyen rendet a saját fejében, mielőtt párkapcsolatba kezd.

Nem a kérdező dolga felépíteni a barátnője önbizalmát.

És tanulja meg, hogy nem kérdezünk olyat, amire nem akarjuk hallani a választ.

2018. nov. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Ezek beugratos kerdesek. Pontosan ugyanugy, mint a "szerinted hiztam picit?". Gondolkodas nelkul feleled a nemet. Csinos az a lany? Nem. Csinosabb mint en? Dehogyis, nem. Fogynom kene? Nem!

Es igy tovabb. Nem ugorj bele a kovetkezobe. Egy no ilyenkor a sajat szepsegenek dicseretere kivancsi nem a masikera, isten ments :D.

2018. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Hát neked kell hisztis barátnő.
2018. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nőként is elismerem, ha egy másik nő csinos, sose csinálnék ebből hisztit. A barátnőd hisztis, talán önbizalomhiányos is, ennyi. Nem kell hazudni neki, ezt neki kell megharcolnia magával, hogy ne kapja fel a vizet ilyen semmiségeken.
2018. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
1-es, nem pontozlak le, de önbizalomhiány ide vagy oda, ez gyerekesség. Én is nagyon önbizalomhiányos voltam, de ezt nem úgy vezettem le, hogy a páromat tesztelgettem meg hazugságra kényszerítettem direkt hülye kérdésekkel meg besértődéssel arra, hogy mást is szépnek lát. Van egy szint, ami után nem szabadna a pszichés dolgokkal takarózni... sőt ha vkit ez ennyire megsért, azt akkor pszichológushoz vagy pszichiáterhez küldeném el, arra nem gyógyír a "jjjaaaaaaajjjj Muci de te vagy a legszeeeeeeebbb, ő rondaaaa".
2018. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Az önbizalomhiányosoknak üzenem, hogy én is voltam önbizalomhiányos, de a hazugság ezen nem segít, csak ront.
2018. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!