Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új lánnyal alakul egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új lánnyal alakul egy kapcsolat, ez most azt jelenti, hogy szexelnem kell?

Figyelt kérdés
Alakul egy kapcsolat és most elgondolkozta ezen, hogy akkor most szexuális életet kell majd élnem. Engem valahogy nem hoz lázba a szex. Nekem valahogy nagyon fárasztó, jobban szeretek magam ura lenni. ..
2018. szept. 26. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
hülye vagy te csak nem pörögsz.
2018. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Igazad van, nekem is fárasztó a szex, de van megoldás. Szólsz neki lovagoljon, te közben akár netezhetsz is laptopon.
2018. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális élet még odébb van, nem kell mindjárt az ismerkedés szakaszában :-)
2018. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Küldd át hozzám, majd elrendezem a csajt, te meg tervezz vele családot. Idióta.
2018. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Akkor bacd meg magadat.
2018. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha neked a szexre nincs igényed akkor ezt tudasd vele hogy el tudja dönteni ez így oké vagy hagyjátok az egészet, és keressetek magatoknak olyan párt akinek hasonlóak az igényei.

De ha te már előre tudod hogy már pedig te ilyen vagy és nincs szükséged szexre, ő meg nem tud erről és hagyod hogy kialakuljon egyfajta érzelmi kötelék majd, előjönnek a problémák így kb ezek felesleges körök plusz még fájdalmat is okozol neki.

2018. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fura hogy itt mindenki ennyire szexmániás....
2018. szept. 26. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
jól van elég volt mára a trollkodásból, menj inkább aludni holnap sulika.
2018. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Aszexuális vagy keress hasonlot,normális kapcsolatban van jo szex, különben rokonok haverok is házasodhatnának v random emberek.. Bár manapság idegenek szoktak házasodni nulla kommunikácioval önismerettel,egymásrol semmit se tudva,ezért van ennyi válás.
2018. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ilyen esetben inkabb okosabb ha kutyaval alakul a parkapcsolat.
2018. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!