Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha a párotok rengeteg bikinis, alulöltözött szexi nőt nézegetne?

Figyelt kérdés
A barátom instán követ rengeteg ilyen “modellt”, magyart és külföldit egyaránt. Engem nagyon bánt.
2018. nov. 14. 16:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
17%

Nem kellene elgondolkodni,hogy vajon miért teszi?

Mièrt nem formàljàtok alakotok?

Mièrt nem öltöztök szexin?

Ha otthon megkapnà amit szeretne,nem nézegetne màst.

2018. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
46%

Ismerek egy ilyen srácot, pedig évek óta kapcsolatban van.. Nem egy vonzó tulajdonság, én sem értem, barátnő mellett miért csorgatja random nőkre a nyálát.


A szexuális életetek milyen? Elég gyakori a szex? Hogy érzed, meg van veled elégedve külsőre?


Ilyenekről nekem a 20 év után egymást unó házaspárok jutnak eszembe, még anyámkorabeliek korosztálya.

2018. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként kérdem, ez miért probléma? Megcsal bármelyikkel? Nem. Nem biztos, hogy azért nézi, mert szexuálisan "éhes rá". Én például több sportoló csajt is követek, mert mint sportoló tetszik az alakja, sporteredményei. Ettől még ne folyjon már ki a szemem! Sok csaj követi Lazar Angelow-ot, én semmi kivetnivalót nem látok abban ha instán nézi a képeit egy nő. Sőt, általában jórészt nők követik az instás csajokat is, "divat" és "példakép"ként. Mert épp az új parfümjét/edzését/oravecznóra bölcsességét, akármilyét reklámozza. Engem pont ez a felfogás nagyon bánt, hogy lassan egy időjárás jelentést sem lehet a tévében megnézni, mert ha meglátja egy nő, jön a "biztos a bemondonőt nézted, te szemét disznó!". Nem érezném magam jól olyan nő mellett aki a férfiakat egy kutya szintjén kezeli, aki szerint a férfiakat felügyelni kell nehogy a krumplit is röptében, rögtön... "dehát ránézett?!, biztos dugni akar". Bármilyen hihetetlen is, mi is emberek vagyunk, nem csupán ösztönlények. (31/F)
2018. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

# 13


Ok, te cuki vagy, de szerintem itt nem sportolókról van szó. :)


Én is ismerek olyan pasit, aki ugyanezt csinálj a párja mellett, és nem sportolónőket nézeget és követ, lájkol, hanem konkrétan félpucér/pucér nőket, szexi pózokban, erptokis képekkel. Hogy értsd: topless modelleket, ha így tetszik.


Ezeket a nőket a férfiak általában nem azért követik, amiért te a sportolónőket, maradjunk annyiban. :)

2018. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%
Attól, hogy nézni nem feltétlenül vágyik rá. Nálunk a mindent a szemnek semmit a kéznek mottó áll. Állszent lennék ha emiatt vétfürdőt rendeznék, ugyanis mi nők is megnézzük a pasikat (aki nem inge ne vegye magára).
2018. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem itt nem sportolókról van szó :D

A kérdező is modellt írt...

2018. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan, vajon miért nézeget valaki erotikus, szexuális töltetű képeket?


Valamelyik férfi leírhatná mondjuk, mert ezek szerint nem azért, amiért sokan gondoljuk... (csak félig irónia, tényleg érdekel a válasz!) :)

2018. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó: Nem azért, mert meg akar csalni! Attól mert megnézi, még nem fog rögtön rohanni más nő után. Kissé bugyuta analógia lesz, de talán megteszi szemléltetésnek. Te miért nézel aranyos cicás képeket amikor otthon van a macskád? Akárhányszor ilyen képeket nézel, rögtön rohansz és szerzel egy új macskát, nem? De azért elismered, hogy cuki, nem? Tehát biztosan utálod a saját macskádat. Tudom, a párod nem macska, de az alap gondolatmenet pont ilyen a kérdésben is.
2018. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

# 18

Először is köszi, itt talán te voltál az egyedüli, akinek sikerült adni rá egy magyarázatot, amire azt tudom mondani, hogy valamelyest értem.


Én nem tartom bugyutának a hozzáállásomat, mert a kifelé irányuló szexuális kíváncsiság és érdeklődés a gyakorlatban én úgy látom, nem sok jóra utal, ha valaki kapcsolatban keresgél folyton más helyeken ilyen ingereket..


A cicás példánál maradva: a cicás példa abban különbözik, hogy szexuális vonzalmat és kíváncsiságot csak a párom iránt akarunk legtöbben érezni, ez az ideális. Tehát szexuálisan a párom érdekel, a többivel nem foglalkozok: megnézni megnézem, ha szembe jön, de nem keresek folyton, akár naponta félmeztelen, kigyúrt és szexin néző pasiakt. Miért? Mert a párom aki valóban ott van mellettem,az érintése is sokkal többet ér, és meg tudom vele élni az ilyen vágyamat. HA megélem, akkor meg nincs ingerenciám a kifelé fókuszálásra. (HA valaki jól lakik otthon, akkor nem akar más kajákat enni és nem is nézegetem a pizza menüt, hiszen minek?)


A cicás példánál maradva: a cica cuki, a többi cica is, de nyilván általában mindenkinek a sajátja a legcukibb. A 2 érzés között az különbözik, hogy cukinak és aranyosnak tarthatunk más embereket is, hiszen ez lehet baráti. A különbség, hogy szexuális érdeklődésünk viszont jó esetben a párunk felé összpontosul, és nem a külvilág felé irányul az emberekre. (Arról nem is beszélve, ha azok a modellek jellemzően tök mások, mint az ember párja, akkor nem véletlenül alakul ki a másikban a bizonytalanság, hogy másra vágyik belül, mint ő.-Hiszen láthatóan az érdekli, én pedig nem vagyok olyan.- Ezek a folytonos lájkolgatások a legtöbb emberben önbizalomhiányhoz vezetnek, ahogy az élőben történő megbámulások, flörtölések is.


Bocs a novelláért, elgondolkozom azon, amit írtál. Én csak a saját véleményem írtam le mint olyan, akinek ez a viselkedés elég negatív egy kapcsolatban.

2018. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: Értem ezt is. Én követek sportoló csajokat. Tetszenek is , nyilván. Mégsem azért nézem, mert annyira szexuális tartalmú lenne. Oké, nem félmeztelenek, de a falatnyi bikinikben talán majdhogynem mégis azok. Mégis olyan elismerően szemlélem, de eszembe sem jutna, hogy jajj most megcsalom a párom ezzel. A nőknek bármilyen képére 50 lájk érkezik , főleg férfiaktól... akkor most én is féltékenykedjek, mert a párom profilképéhez számomra idegen férfi ismerősei lájkolgatnak? (csak egy példa, nincs párom).
2018. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!