Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha a párotok rengeteg bikinis, alulöltözött szexi nőt nézegetne?

Figyelt kérdés
A barátom instán követ rengeteg ilyen “modellt”, magyart és külföldit egyaránt. Engem nagyon bánt.
2018. nov. 14. 16:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

# 30


Hallod, az enyém nem ilyen! 7 éve vagyunk együtt.

VAn hogy megnézi ő is a nőket, de nem instagramfüggő kis pöts, aki bekövetne csak ezért pitsákat! ÉS nem is lesi mindennapi szinten, sőt instája sincs, mert NEM ÉRDEKLI.


Szóval mielőtt kijelented, hogy minden pasi ilyen, gondolkozz. Nem, nem mindegyik ilyen. Pont ezért elfogadni, ha ilyen mellé csöppensz... EZ meg az én tapasztalatom.


Nem azt mondom, hogy feltétlenül baj, ha valaki ilyen. De ezerszer inkább az én párom, mint a lájkolófiúk..

A 2 kezem összeteszem a páromért, ezek csak megerősítenek minden alkalommal. (ÉS nem, nem titkolja, volt, hogy megmelített 1-2 csinos lányt, vagy van szeme is.)


De a 2 jelenség, a folyamatos instás nyálcsorgatás, és a néha megnézem, ha ott van között óóóóriási különbség van. Ezt meg te fogadd el. Én ehhez szoktam hozzá, és valóban nehéz lenne elfogadnom, ha valaki MELLETTEM folyamat az instán lógna és fullos meztelen pitsákat követne be, meg nézegetne minden nap. Próbálom beleképzelni a helyzetébe magam, vagy a tiédbe, de elég nehéz. Cserélni biztos nem cserélnék veletek, ez van.

2018. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én is össze teszem a két kezem mert az én páromnak sincs instagramja és nem követ be P*csakat. Nem lájkolgat semmilyen képet

se neten. Csak ha olyanja van és nem vagyok otthon akkor csinálja magának. Ennyi.

2018. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Látod, ezt mondtam! Nagyon nem mindegy, miylen szinten műveli ezt valaki. Én ismerek olyan fiút, aki több éve kapcsolatban van, és állandóan az instan lóg, meg más oldalakon. Szinte napi rendszerrel nézegeti ezeket, vagy mutogatja nekünk is. Ezt én nem tartom normálisnak kapcsolatban.


Így hogy a te párod nincs ráfüggve más ingerekre ennyire, elég könnyen beszéltél. Amit az ismerősöm csinál sztem túl van a normális befogadó határon, de nem az én dolgom ezt elfogadni. Szerencsére. Az én párom mellett ilyenek miatt nem aggódok, mondjuk ő nem is éretlen se nem primitív. Ha csinálja is nem reklámozza és csak egészséges mértékkel. Ezzel nincs is semmi baj.

2018. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!