Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon idegesen es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon idegesen es csunyan beszêlt velem, majd bocsanatot kert. Folytassam vagy ne foglalkozzak vele? A tortenet lent

Figyelt kérdés

Kerdeztem egy egyszeru kerdest amire azt valaszolta hogy ne kerdezzek annyit.

Maskor pedig amikor ideges volt irta hogy ne irjak tobbet neki, de rovid idon belul mondta hogy en tudom hogy szeret es ne vegyem komolyan.

Legutoljara kerdeztem vmi egyszeru kerdest, erre o azt mondta milyen kib@ott kerdeseim vannak es kib@ott fejem van.

Meg sosem beszelt igy velem, es foleg hogy igazibol nem volt oka arra hogy igy beszeljen velem nagyon megsertett.


Azota nem irok neki. Ö pedig konyorog hogy bocsassak meg ,nagyon szeret, nem fog tobbe megtortenni.

Azt gondolom aki ilyet mond annak van vmi a fule mogott.

Szerintetek érdemes.eggyáltalan foglalkozni még vele?..egyebkent o volt eletem egyik legnagyobb szerelme 🙈 maskepp dobtam volna rég.



2018. nov. 15. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván ilyet nem lenne szabad mondania, de nem lehet hogy van ennek valami oka? Nem lehetséges, hogy túl sokat csacsogsz? Állandóan lényegtelen kérdésekkel bombázod amit ő egy darabig tűr, majd kitör belőle?

Persze akkor sem normális ez, szépen is meg lehetne mondani, hogy ne haragudj, de iszonyú sokat beszélsz és fárasztó lényegtelen kérdésekkel fárasztod.

2018. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nekem fontos kerdes volt.

És pont nem vagyok az aki sokat kerdez, sokat beszél..

Ha mondok vmit annak oka van, es alapbol kezdett el beszelni vmirol, en csak azzal kapcsolatban kerdeztem vmit..

2018. nov. 15. 11:53
 3/21 A kérdező kommentje:
Vagyis alapbol ö kezdett el beszelni vmirõl-igy akartam
2018. nov. 15. 11:55
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Így én még a gyerekemmel sem beszéltem soha... pedig, elhiheted, egy pici gyerek, aztán nagyobbacska, tud érdekeseket ill. nem mindig jó időben kérdezni. Ugyanígy a szüleim sem mondtak ilyen degradálót soha. Pedig, egy szülő-gyermek viszony azért valamelyest alá-fölé rendelt kapcsolat.


Nem, ez intelligencia kérdése. Most megbánta (lehet), de sajnos ez ki fog bukni megint, ha kap újabb esélyt. Sőt, gyanítom lesz ennél még cifrább is...

2018. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mit kérdeztél? Mi volt a téma?

Ezek nélkül egyértelműen az jön le, hogy túl sokat megenged magának a pasid, túlságosan biztos benne, hogy úgy beszél veled, ahogy akar, és te meg fogod bocsájtani egy kis duzzogás után.

Ebben az a cink, hogy ha most megbocsájtasz, akkor be is bizonyítod, hogy úgy beszéld veled, ahogy akar, és te meg nem fogod kidobni, tehát megteheti.

2018. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
priviben elküldöm mit kerdeztem, mert ismeretlen szeretnék maradni
2018. nov. 15. 12:09
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj ezzel a privátban küldöd dologgal, hogy ha a barátod olvassa ezt a kérdést és gyanut fog, hogy rólatok lehet szó, mindjárt regisztrál egy kamu profilt a gyakorira, majd rádír, hogy "küldheted :)".. így ugyanúgy el fog jutni hozzá is. Csak mondom.
2018. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ö sohasem gyakorizik. Nem miatta akarok anonim maradni.
2018. nov. 15. 12:27
 9/21 A kérdező kommentje:

A lényeg az ahogy beszélt velem.

Egy olyan temaval kapcsolatban kerdeztem amit részben én, részben ö hozott fel.

Kerdeztem hogy mit érez azzal kapcsolatban, vagy hogy kire gondol.

Erre ideges lett es igy kezdett el beszélni.

2018. nov. 15. 12:47
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nem vagy hajlandó leirni a kérdéseket, nem tudunk választ adni. Lehet orbitális barom kérdéseid vannak, és ez miatt mond ilyeneket. Sőt, biztos vagyok ebben, és ezért nem merted ide leirni a kérdéseid mert mindenki téged fikazna, és nem neked adnanak igazat, hanem a srácnak.
2018. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!