Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem bírok magammal? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem bírok magammal? Mért nem tudok róla nem tudomást venni?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek már több,mint 10 éve. A barátnőm fantasztikus... De van egy másik lány is... Nagyon régóta kerülgetjük egymást.valójában...Nagyon tetszik, de magam se tudom mit akarok. Csak megölelni, megfektetni vagy komolyabban... Na azt azért nem. A barátnőm is érzi, hogy valaki van még a háttérben, mert mostanában próbál újjat mutatni ő is. Hát élvezem a szitut. De mért nem hagyom ezt a másik nőt...én se értem mit szórakozok vele...
2018. nov. 16. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor ne szórakozz vele
2018. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezen könnyen segíthetünk, mert én pont a pároddal vagyok így.

Nagyonkívánatos, és nem tudom mit akarok tőle, de lehet megfektetem.

(Nos milyen érzés belegondolni)

2018. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

vagy komolyabban... Na azt azért nem.


Megtennéd, hogy leírnád, hogy miért nem?


(Amúgy egyszerűen 10 év után igényed volna egy kis változatosságra..ennyi.) Én nem pártolom a hűtlenséget, lehet ám uralkodni ezen a dolgon. Én is azt teszem. És nem halok bele.. A hűség nemesít:-)

2018. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párod nagyon jó nő lehet. Azt az energiát, amit ebbe a másik szórakozós kalandba fektetsz, inkább fordítsd a barátnőd megnyugtatására.
2018. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem szarembereknek való. Döntsd el, te az vagy-e.
2018. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a boldog párkapcsolat fogalmába nem fér bele másik nő kerülgetése.

Nálatok gond van, csak még magad sem jöttél rá, ezért keresed (egyelőre csak gondolatban) más nő karjai között a megnyugvást (a hantát, miszerint nem akarnád megfektetni mellőzzük, férfiak vagyunk).

2018. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva, ezeknek a kerülgetéseknek nem szokott jó vége lenni, pont az elfolytás miatt.


A fantasztikus és boldog párkapcsolatodat szerintem vizsgáld meg újra. Mert most még élvezheted a szitut, hogy a barátnőd felfogja, hogy valami gond van veletek ( legalább ő kettőtök közül, csak mondom..), de te még nem.


És a barátnőd ezt ha nem változik, le fogja vágni, sőt, könnyen lehet, hogy ő is épp annyira távolodik valójában tőled érzelmileg, mint te most tőle, neki is feltűnt egy másik srác, csak épp észbekapott, és inkább rád igyekszik fektetni az energiáját, mielőtt más felé nyitna.


Magyarul ha a 10 éves kapcsolatod még akarod, hogy több is legyen, akkor jobban teszed, ha a barátnődre összpontosítasz most, amíg még javítható a dolog. Mert a barátnő is ember, és hidd el, hogy nem sokáig fogja magát kepeszteni utánad, ha egyrészt érzi, hogy van más, másrészt ha emiatt ő is távolodik tőled, az ő kis látóterébe is elég könnyen akadhat egy figyelmes srác, akitől pont meg fogja kapni azt, ami most hiányzik. Ezt jobb mérlegelned.

2018. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!