Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem tartotok attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartotok attól hogy aki a párod az nem őszinte veled?

Figyelt kérdés
Minden szép és jó egy ideig, aztán évek múltán kiderül, hogy nem az akinek ismerted,nem láttad a jeleket es az orrodnál fogva vezetett.
2018. nov. 17. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Erre mit lehet mondani? Én még teljesen őszinte emberrel nem találkoztam a hatvan évem alatt.
2018. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy maximalisan őszinte emberrel talalkoztam eddig.
2018. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez most a párkapcsolatra vonatkozik.
2018. nov. 17. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a párom az aki maximálisan őszinte. Amióta őt ismerem azóta komolyan még füllenteni se tudok tök apróságot. 2# voltam.
2018. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. Mindkettot lebuktattam:-)) Az egyiket emilek alapjan, masikat egy tarsekereson es amikor cam on akart a novel csetelni (aki en voltam) akkor engem latott meg a kameran. Azt a fejet az eletben nem fogom elfelejteni:-)))))))))
2018. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Koszi megvolt...4év után derültek ki a turpisságok...na azota teszek magasról a párkapcsolatra...
2018. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. 8 éve nem tartok ettől és ő sem.
2018. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem. Mert tudom, hogy nem az. 10 évig hittem, hogy tökéletesen őszinte. Aztan egyik füllentes a masik után derült ki. És máig nincs vége.
2018. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kerdezo.

En is ugy ereztem hogy a parom hazudik nekem. Mivel uton van a baba, ezert gondoltam hogy jobb tudni hogy tenyleg hazudik-e vagy csak felreerzem a dolgokat.

Vettem egy mini diktafont, becsempesztem az egyik cuccaba, majd visszahallgattam azt a par orat amit a barataival toltott. Kellemesen csalodtam. Az egyik családtagja uszitja ellenem, ugyhogy majd meg arra leszek kivancsi, hogy vele mit beszel, hogy nyilatkozik rolam mert elegge azt erzem hogy egyszer erre hajlik, egyszer meg arra.

2018. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!