Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagy legjobb bnő?

Figyelt kérdés

az a gondom h van egy srác, aki a legjobb barátnőm volt pasija,nemrég szakítottak.én azelőtt sosem találkoztam a sráccal, de bnőm sokat mesélt róla

,és múlthéten bnőmmel lementünk egy szórakozóhelyre, mert nagyon maga alatt volt, és ott a srác felkért táncolni

,persze nem tudtam h aza srác az

,jót beszélgettünk, aztán randiztunk

,és csak a randi után derült ki h ő a bnőm volt hapsija

.asszem beleszerettem de nem tudom mit tegyek, mert miatta összevesztem a bnőmmel.

kérlek segítsetek


2010. jún. 26. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
és amikor ott voltatok, és táncoltatok, a csaj nem vette észre, h az a volt pasija?? :DD
2010. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is nekünk kell megválaszolni!!!

Pasi lesz minden bokorban 1, de barát nem terem akár hol!

Békülj ki a barátnőddel, ha őt nem zavarja a dolog jöjj össze a sráccal. Ha zavarja, akkor hagyd a srácot!

2010. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
éccaka van ezt én má nem tom felfogni
2010. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én minden féle képp a barátnömet választanám mivel igaz barát csak egy van pasi viszont jöhet száz is
2010. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már összevesztél a b nőddel akkor nemsok mindent tehetsz...próbálj meg kibékülni vele,a pasit felejtsd el.

Gondold magad a b nőd helyzetébe...

2010. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1.nek: nem mert egy idő után lelépett, nem érezte jól magát, és én egyedül maradtam.
2010. jún. 26. 01:20
 7/10 anonim ***** válasza:
hat, akkor meg ahogy gondolod.. ha nem olyan jo baratno, akkor.. bár, sztem nem a legjobb, ha csak ugy otthagyott.. :)
2010. jún. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hármasban.
2010. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

velem majdnem ugyanez történt... csak nem volt a bulis rész.

mi csak beszélgetni találkoztunk 2x a szakításuk után és nem tudom hogy de egymásba szerettünk. De igazi váratlan szerelem volt mindkettőnknek.

a pasit választottam mert nem volt a csaj egy jó barátnőm... mindig mindenért hisztizett, tette az agyát, ezért is hagyta ott a barátom.

de jobb is volt hogy a barátomat választottam, mert akkor láttam hogy milyen is a csaj valójában... mai napig mellőzik a többiek... nem csak én...


életem legjobb döntése volt ugyanis eddig 7csodás hónap van mögöttünk és gyűrű a kezünkön :)



hallgass a szívedre hogy tényleg olyan-e a pasi... mérlegelj, ha a pasit választod nem mondom hogy könnyű lesz de ha kiállod: lehet neked is életed legjobb döntése lesz.

2010. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló esetem. Nem a legjobb barátnőm volt,de jó barátnők voltunk. Fél évet jártam az akkori barátommal,mikor szakítottunk nagyon kivoltam. A barátnőmnek sírtam ki minden bánatomat,ő meg a szakítás utáni 5. nap összejött az exemmel.Piszkosul fájt a dolog. Kellett jó fél év,mire kihevertem az egészet.Másfél évet jártak együtt kb.,de azalatt nagyon sokszor szakítottak. Megbánta,hogy ezt tette. Gondolj bele,megéri e a barátnődnek ekkora fájdalmat okozni.
2010. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!