Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavarna a párotokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna a párotokban?

Figyelt kérdés

Nem tudom érdemes-e pasizni addig, amíg nem érzem magamat jól a bőrömben. Fogyózok, próbálom kitalálni ki is vagyok. Sulizok és dolgozni fogok nemsoká, de még keresem magamat. Nincs sok önbizalmam, azon is dolgozok még.

Szerintetek miközben építgetem magamat érdemes párkapcsolattal próbálkozni, vagy majd csak az után, ha rendben lesz az önbizalmam? Illetve ha ilyen lánnyal lennétek együtt, zavarna-e titeket?


2017. aug. 26. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem érzed teljesen rendben magad addig hanyagold a pasizást. Önmagában az még nem lenne zavaró, hogy nincs kirobbanó önbizalma a barátnőmnek, de idővel ez olyan problémákhoz vezethet, hogy tőlem várná folyamatosan a visszacsatolást arról, milyen szép, aranyos, csinos stb. Én pedig ha nem elégítem ki az érzelmi szükségleteit, problémák merülnének fel, féltékenység, gyanusítgatások, veszekedés stb. Ezért várj amíg teljesen rendbe rakod magad.
2017. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, engem pl. nem zavarna. Sőt lehet, hogy segítene is az életed építésében mert ott lenne mindig háttérben aki támogat és támaszkodhatsz rá a nehezebb időkben.
2017. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt (és még most is előjön néha), és sok vitánk volt ebből a barátommal... Mert nem hittem el neki, hogy tényleg szépnek tart és szeret engem.

Szóval én azt javasolnám, hogy először inkább magadat tedd rendbe.

2017. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzal szerintem nincs baj, ha az építgetés közben már párt keresel. Azt gondolom, hogy az ember élete végéig építgeti magát, és sosincs igazán "készen".



Az viszont más kérdés, hogy az építgetés azt jelenti e, hogy most lesz egy párod, aztán fél év múlva a nagy építgetés közben úgy döntesz, hogy neked teljesen más típus ember kell. Akkor inkább várd ki, amíg megtudod, hogy mire is vágysz, ne játsz senkivel.

2017. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem hiszem, hogy minden párkapcsolatban élő ember majd kicsattan a boldogságtól, és fene nagy önbizalma van...

én depressziós alkat vagyok, az önértékelésem sincs rendben. bár kifejezetten nem kerestem barátot, de lett. nyilván zavarják ezek a dolgok, próbálok is tenni ellenük folyamatosan. nincs olyan ember, akivel semmi probléma ne lenne szerintem.

2017. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem leszel tökéletes. Fejlődni egész eletben kell. És itt nem a pár kilóra gondolok, hanem belsőleg. A legtöbb férfit nem érdekel pár kiló plussz.
2017. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, érdemes. Az ember, folyamatosan változik. Mi van, ha csak 20 év múlva érzed úgy, hogy "kitaláltad ki is vagy"?
2017. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!