Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal, jól elvagyunk de elmondta, hogy 19 fiúval volt eddig együtt úgy, hogy ő 23 éves ez titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Voltak kalandjai és eddig komoly kapcsoalta még nem , alapból normális a lány de ezzel nem tudok mit kezdeni, titeket ez zavarna? Vagy ez nagyszám szerintetek egy 23 éves nőnek ?
2018. szept. 26. 19:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Nagynak nagy. És speciel én is tényleg soknak tartom. Ugyanakkor ez nem árulja el 100°°-an hogy milyen ember. Ettől ő még lehet intelligens, kedves, vicces. Nem lehet az embereket mindig a múltjuk alapján meghatározni.
2018. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
Több phaszt fogott mint kilincset, de alapból normális lány. :D:D:D
2018. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
19?? Fuh...ez egy kicsit sok. Bar en lany vagyok, de biztos zavarna hogyha a pasim kijelentene hogy mennyi lannyal volt mar egyutt. Soha nem is kerdezek ra ilyen temara. Az hogy eddig nem volt komoly kapcsolata az nem feltetlen jelenti azt hogy nem is akart, csak max a masik fel felol nem volt meg az a bizonyos erzes.
2018. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavarna. Egyáltalán nem lesz ettől emberileg kevesebb senki. Ugyanúgy a személyisége és a hozzám való viszonya lenne a döntő, hogy szeretnék-e vele komoly kapcsolatot vagy tudnám-e igazán szeretni.


Szerintem, ha az átlagot nézzük akkor több, mint az átlag de nem értem, hogy miért vannak ettől sokan annyira kiakadva.

2018. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Tegyük fel, hogy elkezdte 16 évesen, így 2-3 különböző szexpartnere volt évente. Az azért nem olyan rettenetesen sok. Inkább szokatlan.
2018. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy ez nagyszám szerintetek egy 23 éves nőnek ?"


Mivel egy nő annyi férfival fekszik le, amennyivel csak akar és minden irányból ostromolják a fiatal nőket, nem nagyon fogsz olyan nőt találni ebben a korban, aki ne lenne már túl több tucat férfin. Ezt jobb, ha megszokod.

2018. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Előttem az én párom is bőven kiélte magát.

Buliztak csajoztak voltak egyéjszakás dolgai is bár sose kérdeztem hogy mennyi és annyira nem is érdekelt.

7 éve leszünk lassan együtt és egy nagyon jó ember akitől megkapok minden gondoskodást, figyelmet, szeretetet, nagyon önzetlen.

Nyilván több lánnyal volt mint én fiúval de ez nem zavar.

Az a múlt örülök hogy kiélte magát és nem most jönne rá a hoppáré :)

Ezért szerintem ne ítéld meg egyből. Ismerkedjetek és majd meglátod hogy alakul :)

2018. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom minden fesztiválon átment rajta néhány fickó...
2018. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez a szakmája akkor rendben van, de egyébként kirívóan sok, nem is hiszem el.
2018. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
na jó de szerintem ez egy fiúnál másabb dolog talán, de lehet én vagyok nagyon konzervatív! Azt mondta, hogy volt egy ilyen időszaka. Meg az is oké, hogy a múlt de ez annyira fura. Persze díjazandó, hogy bevallotta!
2018. szept. 26. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!