Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Párommal kb. 18 éve vagyunk együtt. Van 2 gyönyörű gyerekünk, 2 autó családi hát stb. tehát nem panaszkodhatunk.

A második gyerek születése után (kb 5 éve) kezdtem el érezni először hogy valami nem stimmel. Külön szobába költöztünk, mivel a pici állandóan sírt és az anyukája mellett akart aludni, ezért én másik szobába mentem hogy tudjak kelni reggel és munkába menni.

Eleinte minden flottul ment voltak közös esték, filmnézés, romantika viszont a sex elkezdett redukálódni. Ő is meghízott, én is, házfelújítás, vállalkozás beindítás, munkahelyi gondok, szóval mindenki frusztrált volt. Én egyre jobban kezdtem érezni az elhanyagoltságot, a magányt, hiszen este Ő a babát altatta míg én nem tudtam mit kezdeni magammal.

Aztán jött a fordulat kb 1 éve. Azt mondta hogy szeretné visszanyerni az alakját és kérte a támogatásom. Én mellette álltam. Nekiállt edzeni (futógép, futás, TRX stb) és az étkezést is megreformáltuk.

Lelkesedése átragadt rám is, így én is nekiálltam újból sportolni, figyelni magamra. Egész jó alakunk lett mind a kettőnknek, elkezdünk ismét igényesen öltözni, szép ruhákat hordani.

Egy idő után azt vettem észre, mintha Őt zavarná hogy „megigényesedtem” Elkezdett beszólogatni hogy minek nekem ennyi ruha, miért figyelek ennyire magamra, Ő azt érzi mintha csajozni akarnék.

Mind emellett bennem újra fellángoltak az érzelmek, nagyon kívántam, állandóan vele akartam lenni, a kedvében járni, egy szóval nyomultam mint egy tini. De közben Ő állandóan lepattintott különböző indokokra hivatkozva (fáradt, átjön a gyerek, Ő nem érzelmes típus, régen sem voltunk ilyenek stb)

Mára belefáradtam az állandó elutasításba. Vettem egy kutyát hogy legyen valakivel lennem esténként, és legyen kihez szólnom.

Amit nem értek hogy Őt miért zavarja, hogy próbálok odafigyelni magamra, úgymond jó pasi lenni.

Azt vettem észre, hogy féltékeny nehogy más felé kalandozzak, de közben Ő le se ejt, nem számítok neki se nem érzelmileg, se nem fizikálisan.

Miért csinálja ezt? Ha neki nem kellek, akkor miért zavarja hogy más nőknek is akarok tetszeni? (nem, nem megcsalni akarom csak az önbizalmam visszakapni)

Ha érdekelném akkor miért nincs velem, de ha nem érdeklem akkor miért zavarja az amivé váltam? (sportos, igényes hapsi) Csak a kirakatba kellek?

Van valakinek tapasztalata erről?

Köszi


2018. nov. 18. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Mert csak birtokolni akar, anélkül, hogy ő adna neked valamit is.
2018. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ellenszer? Nem elveszíteni, megtartani akarom.
2018. nov. 18. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eltűnt az intimitás és nem sikerült visszahozni.

Féltékeny, attól tart, hogy mástól megkapod azt, amit otthon nem.

Kellene egy nagyon őszinte, mély beszélgetés arról, hogy ő miért nem akar veled szexelni. Mi hiányzik, miért tűnt el a vágy.

2018. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!