Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágtatok már pofon férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágtatok már pofon férfit?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: nagyon rondán viselkedett egy buliban, másnap ne is emlékezett rá. Ennek ellenére engem hazuttolt meg, a fejemhez vágott minden félét, nagyon megbántott, tiszteletlen és kiábrándító volt. Annyira mérges lettem, magatehetetlenségemben a a nagyképü bántó szövege közben pofonvágtam. Ő ledöbbent, én mégjobban. Túltette magát rajta, már próbálna békülni, de még mindig úgy érzem, hogy jogosan akadtam ki, nem érdemeltem meg azt, ahogy viselkedett velem. Ennek ellenére a pofon miatt szégyenlem magam.

2018. nov. 18. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, az "elfogadottat" arra értettem, hogy hány filmben és sorozatban van olyan jelenet, ahol a nő pofonvágja a férfit minden következmény nélkül, mind a mai napig. És senki sem akad fenn rajta. Néhány félreértés tisztázása vagy egyéb kalamajka után a pofozkodó hősnő fehér galambok között földreszállt angyalként készül az esküvőjére a felpofozott férfival, vagy valaki mással, és a nézők már el is felejtették a korábbi kirohanását.

Míg ha egy férfi üt meg nőt a filmvásznon, legyen az csak egy ugyanolyan pofon is, azonnal leírja magát, mint aljas főgonosz, akiről sorozatban derülnek ki más aljasságot is, és tuti nem látjuk majd mosollyal az arcán oltár elé vonulni a szerelmével.


Elég megnézni, hány "igen" válasz jött itt a kérdésre. Ha férfiaktól kérdeznéd, hogy ütöttek-e pofon nőt, a GYK közösség már a sárga földig lehúzná azt a férfi válaszolót aki ilyet be merne vallani.

2018. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én igen.

Még sok éve a barátnőimmel a Balatonon voltunk nyaralni, este elmentünk egy szórakozóhelyre, bent tömeg volt, így előtte álltunk a járdán, iszogattunk, beszélgettünk, mikor valahogy hozzánk csapódott két korunkbeli srác. Nem próbálkoztak be, mondták hogy barátnőjük van, de dumálni, hülyéskedni odajöttek, az este folyamán csocsóztunk, beszélgettünk, cigánykereket hánytunk (konkrétan), ilyesmik.

Aztán egyszer megjelent 4 pasi, akik pár évvel idősebbek voltak, ezek a tipikus alpári zokniagyú kigyúrt kopaszok, üveges, zavart tekintettel. Odajöttek, elég tapintatlan stílusban kezdtek közeledni 2-3 barátnőmhöz. Mikor meglátták, hogy van velünk két pasi, nekiálltak bunkózni - ők amúgy, addigra kiderült, hogy mindketten járatosak harcművészetben, nem kellene őket félteni, de annál több eszük volt, mint hogy belemenjenek a balhéba, szóval nem haraptak rá a beszólogatásokra, nem hagyták magukat felhúzni. No mindegy, ment az izmozás, flegmázás, beszólogatás, mi lányok meg próbáltuk őket lenyugtatni, francnak se hiányzik egy verekedés.

Aztán egyszer annyit láttam, hogy egyik kopaszunk mereven bámulja a legjobb barátnőmet, majd odamegy, és szó nélkül megfogja a mellét. Itt durrant el az agyam, odaléptem, lekentem neki egy pofont, és részleteztem neki, hogy hova takarodhatna el.

Szerintem nekem jobban fájt, mint neki, de nem érdekelt, vérszemet kaptam. Békés ember vagyok, és elítélem az agressziót, de a zaklatást, molesztálást nem vagyok hajlandó tolerálni.

Szerencsére ezután elkotródtak a bánatba.

Lehet, hogy nem volt a legokosabb ötlet, de akár tovább is mentem volna, ha kell. Nem bántam meg.

2018. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!