Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a vita a pénzen, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a vita a pénzen, de én ezt nem értem?

Figyelt kérdés

Baratnom atlagban olyan 200at keres havonta. Van egy masodallasa is amibol szarmazo penzt szinte visszaforgatja.


Van egy kocsija amit fenntart , tel szamla meg kb 17eft hitel es 5eft lakastakarek . Ezenkuvul kb kaja es lakasfenntartas ra eso resze kb 50eft.


Szuloktol sokszor kapunk kajat, udito egyebek..


4eve vagyunk egyutt es fel eve lakunk egyutt.


Ruhat nem igazan vesz, nagyon sokat dolgozik megsem gyarapszik a megtakarítasa szinte semmit. Szórakozni se járunk igazan..


2018. nov. 19. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi a kérdés?
2018. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Sokan vannak ezzel így
2018. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

igen, sok a vita a pénzen. és nem, te ezt nem érted.


amúgy valamit kifelejtettél/nem tudsz, mert ha ez mind igaz lenne, akkor növekedne pénze. ezzel kívülállóként szerintem nem fogunk tudni mit kezdeni.

2018. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Biztos fizet a szexért egy olyan férfinak, akinek már leszállt a heréje, és nem anyuci befolyása alatt áll.

Vagy csak nem köti az orrodra, hogy mennyit tett félre, mert amint egyben van a kaució, le fog pattanni tőled.

2018. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
És neked mi közöd az ő személyes megtakarításához? Én le is ütnélek, ha te párkapcsolatban kikérdezné arról, hogy állok anyagilag, és én sem kérdeznélek téged. A közös dolgok ki vannak fizetve, nem? Lehet, hogy a szüleit támogatja. Egyébként emlékeszem rád meg erre a helyzetre, tettél már fel kérdést erről. Ezek szerint az anyagiak állandó vita nálatok....
2018. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdjük ott, hogy egy kocsi nem olcsó, egy tankolással simán elmegy tizenezer, vagy húszezer is. És ez csak a tankolás, ott van még a biztosítás, és amiket fizetni kell utána. Lakásra és kajára nem hiszem, hogy csak 50 ezer megy el, nyugodtan számolj a duplájával vagy még többel.


Szóval mi a kérdés? Simán összejön az a 200 ezer.

2018. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megbeszeltuk h mindenki a leheto legtobbet teszi felre, mivel hazat szeretnenk venni
2018. nov. 19. 19:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de ha nem tud félretenni??? Abból hogy tegyen félre?
2018. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor vlmit nem jol csinal. Neha meg kicsit tobbet keres mint 200. De még a 200ból nehogy legalabb 30at ne tudna felre tenni..
2018. nov. 19. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan te nem tudod milyen az amikor az ember nem tud félretenni?? Én kb 50-el többet keresek mint a barátnőd, nincs kocsim, de mégse tudok félretenni, elviszi a lakás, bérlet, kaja, telefonpénz stb...


Ennyire értetlen vagy?


200 baromira nem sok és a kocsi nagyon sokat el tud vinni, szerintem megközelítőleg 100-at elvisz, és marad neki 100 a kajára, meg a lakásra... És arról még ne is beszéljünk ha mondjuk valami elromlik, vagy baja van a kocsinak...


Minek van a barátnőd veled ha ennyire értetlen vagy és ennyire nem hiszel neki?


Már dobtalak volna a helyébe, jobban járna nélküled...

2018. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!