Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a vita a pénzen, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a vita a pénzen, de én ezt nem értem?

Figyelt kérdés

Baratnom atlagban olyan 200at keres havonta. Van egy masodallasa is amibol szarmazo penzt szinte visszaforgatja.


Van egy kocsija amit fenntart , tel szamla meg kb 17eft hitel es 5eft lakastakarek . Ezenkuvul kb kaja es lakasfenntartas ra eso resze kb 50eft.


Szuloktol sokszor kapunk kajat, udito egyebek..


4eve vagyunk egyutt es fel eve lakunk egyutt.


Ruhat nem igazan vesz, nagyon sokat dolgozik megsem gyarapszik a megtakarítasa szinte semmit. Szórakozni se járunk igazan..


2018. nov. 19. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az meg baromi jó kapcsolat lehet ha sehova se jártok szórakozni... se mozi, se strand se semmi?
2018. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Biztos, hogy teljesen tisztában vagy a kiadásokkal? 50e rezsi+kajára nagyon kevés egy főre. Meg ha néha kaptok kaját szüleidtől, akkor is. 20 biztos van a rezsi fele. Akkor 30-ból kijön a kaja, olusz egyéb háztartasba kellő dolgok? Akkor kb. 1000ft alatt esztek naponta? Ne már... Lehet, hogy ő sokkal többet költ kajára, csak nem mondja, meg nem kéri el a felét. Vagy vesz magának munka közben.

A kocsi meg nem 2 fillér. Ha napi használatban van, azzal jár dolgozni meg ide-oda, akkor 20-30 lazán elmegy tankolásra, ha nem több. És akkor még biztosítás, meg egyéb karbantartás...

Téged szokott vinni kocsival? Sokat utazol vele? Mert azért ha te is élvezed előnyét, kényelmét a járgánynak, azért a benzinbe illene bele adnod.

Azért mert te marha jol elvagy, hogy csak 50-et fizetsz, nem biztos, hogy ő is így van ezzel.

2018. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A munkahelye 10perc sétányira van ennek ellenére neha kocsival megy..nonszensz,minek..

Nagyon nem használja a kocsit hosszu tavra plane.


Tisztitószert pipere cuccert nem kell fizetnunk..

Másik h kajat sokszor kapunk..

2018. nov. 20. 14:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kár neked elmondani még egyszer amit már korábban leírtunk. Olvasd vissza!


Te nyilvánvalóan csak a kifogásokat keresed a barátnőd iránt.

Minek vagy vele? Jobban járna nélküled.

2018. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amig anyád csecsén lógsz, addig inkább huzd meg magad, ne azon okoskodj másoknak mennyit és hogyan kellene sporolni.
2018. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!