Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatban ez számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban ez számodra zavaró?

Figyelt kérdés

Sosem voltam ez a ,,beszámolgatós" típus.

Teszem, intézem a dolgaim. De barátnőmnek ez rosszul esik, azt mondta nem fontos Ő nekem.


Én olyan csaladban nőttem fel ahol mindenki csinálta a dolgát es mar csak akkor szóltunk ha megakadtunk közben..

Nem volt szokás meselni vagy mondani ki hova megy mit csinál..


2018. nov. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
elég unalmas lehetsz. szerintem inkább az a baja hogy nem beszélgettek nagyon.
2018. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Hatde nezd ez nagyon jo, ha megmondta, mi hianyzik neki a kapcsolatban, mert ez azegyik ok, ami miatt sok kapcsolat tonkremegy-kommunikacio hianya. Elmondhatnad neki, hogy nalatok ez nem volt szokas, ezert nem tetted de mivel neki ez fontos, megprobalsz valtoztatni. No nem kell atesni a lo tuloldalara sem, hogy arrol is beszamoltasson amirol csak egy 5 evest szamoltatnak be. De pl ha mesz valahova, akkor szerintem illik a masiknak szolni hova mesz, nem utolso sorban praktikus dolog is. Te is ugyanigy, ahogy o elmondhatod neki ha valami hianyzik a kapcsolatbol. Kulonbozo hatterrel jottetek a kacsolatba es ez a normalis. Ossze kell csiszolodni.
2018. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Jaaa..ertem mar, az a baj, hogy nem beszelgettek egyaltalan. Sajnos voltam ilyen helyzetben ,es megnehezitette az eletem minden teren, munka teren, parkapcsolatok teren, minden emberi kapcsolatom teren. Konkretan sorra fordultak el az emberek tolen, mert egyszeruen mi alapjan maradtak volna, ha semmit nem tudnak rolam, nem tudjak, ki vagyok, miert vagyok az, aki, mik az erdeklodesi koreim stb. Szerencsere akadt nehany, akik nem hagytak el de nekem is erofesziteseket kellett tennem, hogy megnyiljak, onismeret, kulonfele helyzeteknek a kezelesenek a megtanulasa, olyan, mint amikor egy szamitogepet ujraprogramozol. Szoval ha a baratnod erdeklodest mutat feled, es szeret, akkor el ne engedd mert talan ritka kincset talaltal!!
2018. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sjananigy nem lesz tul hosszueletu. Keressetek magatokhoz illo embert.

Nekem messzemenoleg kokor es unalmas, fasult ember hatasat keltened. Vkinek meg alompasi lennel.

2018. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!