Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok tényleg ennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg ennyire zavaró a feledékenység? Fiúk csak én felejtek el mindig mindent?

Figyelt kérdés

A barátnőm teljesen ki van akadva hogy mindig mindent elfelejtek. Konkrét példa:

Otthagytam vmit az asztalon. Elfelejtődött mert azonnal nem dobtam ki. Majd 1 héttel később rendrakásnál megkaptam hogy direkt megkért dobjam ki. Másik példa:

Meghívtak a haverjai minket ilyen szabadulós játékra. Mondta hogy nem tudunk menni mert nem lesz itthon. Ma megkérdeztem mivel kiderült hogy mégis ráér hogy akkor menjünk el. Erre kiakadt hogy mondta hogy a létszámot előre le kellett adni. De mondta... Nem emlékeztem rá.

Szóval a baj az hogy elfelejtek részleteket. Ettől ő úgy érzi hogy nem figyelek rá, mert ő mindent megjegyez velem kapcsolatban.

Viszont én úgy érzem figyelek csak ezek szerint néhány dolog kimarad :(

Ez csak velem esik meg? Más férfi nem ilyen? Lassan nem merek kérdezni mert ha olyat kérdezek egyből jön a lecseszés...


2018. okt. 20. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezek nem olyan dolgok, amiken a világ sorsa múlik, szóval lehet mondani, hogy mondta, de lecseszés szerintem nem jár érte.

Én is elfelejtek dolgokat, amik annyira nem jelentősek. Mivel tudom magamról, hogy ez velem előfordul ezért nem haragszom, ha mással is.

Akkor vagyok mérges, ha ebben a dologban kettősmérce van és a másik hót nyugodtan elfelejthet dolgokat, csak én legyek tökéletes.

32/f

2018. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen. Én is mondtam neki hogy ha ő felejtene el vmit akkor engem nem érdekelne. De erre az a válasz hogy ő sose felejt el semmit velem kapcsolatban.

De mivel ez velem gyakran megesik ezért nem is figyelek rá szerinte..

2018. okt. 20. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is elfelejtek kisebb jelentőségű dolgokat, részleteket.

Ebből soha nem volt vita itthon.

2018. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én nem elfelejtem nem szoktam ilyen dolgokat, hanem igazából kiesik, hogy megtettem. Ez kényszeres ellenőrizgetéshez és paranoiához vezet.


Elfelejteni olyat szoktam, hogy például hova tettem a telefonomat a házban, ha mondjuk a kezembe volt és kimentem a konyhába. Főzés közben is megesik, hogy leteszek valamit és utána képtelen vagyok meglelni.


Azt tudom neked tanácsolni, hogy beszélj vele erről, hogy ne legyen ebből sem most sem pedig a későbbiekben felesleges konfliktusotok.

2018. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Mondd neki, hogy a baxogatást veled kapcsolatba például nyugodtan elfelejthetné, mert ezt konkrétan megjegyzed.

32/f

2018. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Legutóbb pl azon akadt ki hogy kutyasimogatás után nem mostam egyből kezet hanem átöleltem és megsimogattam. Erre kiakadt hogy már mondta ezerszer hogy kutyás kézzel nem nyúlunk a ruhához aztán 10 percig pucolta a ruháját. Vagy másik eset hogy szendvicset akartam csinálni neki hogy kedveskedjek. Aztán azt merészeltem mondani hogy majonézes sajtos jó lesz? Erre meg hogy ő sose eszi így...miért nem figyelek rá? A piritóst szokta így enni a sima szendvicset soha.

Ez normális így? Tök szarul érzem magam ilyenkor. És mondani se tudok rá semmit ilyenkor :(

2018. okt. 20. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a barátnőd csak simán hisztis. Mondd meg neki, hogy ezeket nem direkt csinálod.
2018. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te részleteket felejtesz el, a férjemnek teljesen felesleges bármit mondanom, úgyse emlékszik rá pár perc múlva. :) Már nem foglalkozom vele, elfogadtam, hogy ő ilyen. A barátnőd pedig tűlzásba viszi a hisztit, nem csodálom, hogy rosszul esik.
2018. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aha, hát megint a nő a hisztis. Ki más? Véletlenül se kelljen egy pasinak se megváltozni.

Menjél szépen orvoshoz a feledékenységeddel, a nőknek is azt szokták itt javasolni mindenre. Meg, hogy tegyen a dolgokért. Akkor hajrá, te is tehetsz érte. Biztos van rá módszer, hogy ne legyen ennyire lyukas az agyad.

Amúgy a barátom tökéletesen ugyanaz, mint te. Mindig előadja a hattyú halálát, hogy én értsem meg, hogy ő ilyen, képtelen dolgokra emlékezni. Csak tudod az van, ha magáról van szó, akkor többnyire emlékszik, ha az ő barátairól van szó, akkor többnyire emlékszik. Amikor én kérem meg valamire, akkor jaj bocsi elfelejtettem... És akkor jön a kiakadás részemről (többedik alkalommal már), ő meg megsértődik, hogy le van cseszve. A férfiak nagy részének Isten adta tehetsége van hozzá, hogy hogy kell magát sajnáltatni, kivonni a felelősség alól.

A nőknek egyébként is nagyon fontos, hogy egy férfi figyeljen rá (nyilván fordítva is), mi akkor leszünk boldogak, akkor nem hisztizünk, lefekszünk veletek, mert úgy érezzük, hogy szerettek minket, figyelmesek vagytok.

Tudom, hogy le leszek pontozva, de igenis baromi idegesítő, ha valaki mindig elfelejti a dolgokat.

2018. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam regen, kamaszkent. Azt hittem h en egy ilyen embertipus vagyok, megsertodtem, ha hibaztattak, hiszen en nem tehetek errol! Aztan egyetemen muszaj volt emlekeznem dolgokra, nem volt vedohalo es rajottem, hogy csak hanyag voltam nem pedig feledekeny. Tudatosan javitotta az emlekezotehetsegemet es mar emlekszem aprosagokra is. Ez a kepesseg fejlesztheto. Neked sem szita az agyad, csak tobb erofeszitesre van szukseged.

A parkapcsolati reszhez: tenyleg nagyon idegesito, ha a masik feledekeny. :) Beszeld meg vele, h szeretned fejleszteni magad, nem direkt csinalod ezt es a turelmet kered. Mondd el neki h mar felsz kerdezni, mert olyasmiert kapsz buntetest, amivel te nem akarsz artani senkinek. Kerd meg h ne harapja le a fejed te meg igerd meg h gyakorolni fogsz. Egyikotoktol sem olyan nagy aldozat egy kis turelem es alkalmazkodas. :)

2018. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!