Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élő párok miben változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok miben változtatok mióta összeköltöztetek?

Figyelt kérdés
Pl. Eddig csak a pultra tetted a poharat most berakod a mosogatóba ha koszos. Vagy eddig nem a helyére tetted a cuccaid..stb
2018. nov. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért változott volna bármi hasonló, amiket felsorolsz?
2018. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiben se változtunk.
2018. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A változás pár hónap után kezdődik a legtöbb embernél. Komoly veszekedések , agresszió, szemilisé válás, deviáns viselkedés,abnormalitás , féltékenység. Hát ezek történnek ha nem vagytok 2-3 éve együtt ha nem hopp 4-5 hónap után ti egybe költöztök. Ne tedd !! Ja és nem mindenki képes egymással együtt élni.
2018. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
két hét ismeretség után költöztünk össze. ez két éve volt. azóta volt kb három vitánk. annyiban változtunk hogy már nem feszengünk annyira meg próbálunk megfelelni a másiknak, mert tudjuk hogy ígyis úgyis szeretjük egymást. pl nem csinálom meg mindig a hajamat, meg nem öltözök fel itthonra is utcai ruhába, merek kicsit kényelmesebben lenni. a háztartást először is és most is vezetem, elmosok mindent és a helyére rakok. de nem biztos hogy egyből, lehet csak a nap végén, meg ilyenek. még többet is főzök az eleje óta (bizonytalan voltam miket szeret). többet hülyéskedünk meg nevetünk. azóta a szerelmen kívül legjobb barátok is lettünk. szóval nagy baromság hogy muszáj lenne várni éveket vele. tökmindegy amúgy is, mivel úgyis csak akkor fogod igazán megismerni a párodat ha összeköltözöl vele. lehettek együtt évek óta is, aztán lehet hogy összeköltöztök és bam, kiderül hogy egy lusta féreg aki cseszik a kisujját is mozdítani, meg minden öt percben fingik vagy mittudomén, valami olyan ami neked nem tetszik. egyszerűen mázlidnak kell lennie hogy megtaláld az igazit.
2018. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap után össze költöztünk! Már a felesége vagyok! Abban változott hogy mostmár nem neten kívánunk jó éjszakát egymásnak hanem élőben plusz még igazi csókot is adunk egymásnak!!! :))
2018. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pl. Elvágod végre a nyamvadt köldökzsinórt, hogy végre önálló felnőtt életet élhess? Vagy pl. Befejezed az anyucinak való megfelelést, és végre a párkapcsolatodra koncentrálsz?


Te már megint a 30 éves óriáscsecsemő vagy, aki állandóan a barátnőjében keresi a hibát. Könnyen felismerhető vahy, annyira tipikus.

De már írtam neked sokszor. Amíg te azon a szinten vagy, hogy "jaj mit szólnak a szüleim", addig hagyd a barátnődet békén, oda rakja a poharat ahova akarja. Elsősorban nem neki kellene változnia kettőtök közül!

2018. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban hogy amióta osszekoltoztunk egy cseled vagyok,meg kuss a nevem.Ő neki derogal 2 tanyert elmosogasson mert milyen már hogy férfi létére mosogat,de az rendben van hogy no létemre vagom nagy baltával a fát szakadó esőben hogy betudjak gyújtani,jelzem már áprilisban megvettuk a két potkocsi tuzelot,csak osszekellett volna vágni.Meg nincs pénzem elköltözni de amint összegyűlik,lelepek,meg a házat is ragyujtom,soha többet nem kell 1 férfi sem,nekem nem parancsolat ut ver senki,soha többet!!
2018. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!