Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek agyilag beteg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek agyilag beteg a férjem amiért ilyeneket csinál!?

Figyelt kérdés

Koton gumis dobozokat rejt el a lakásban vagy kocsiban és “megtalálja” Akkor mindenféle riherongy vagyok és nem szól hozzám napokig vagy elmegy itthonról. Ma reggel is a csomagtartóba pakoltam bevásárlás után és egy teli doboz koton ott figyelt amiböl 1 hiányzott! A kocsit csak én használom senki más. Gyerekeket viszem suliba meg bevásárolni megyek vele. Már elöre gyomor idegem van mi lesz mikor hazajön a munkából...

Egyszer olyat is csinált kb 10 éve volt, hogy belevéste a bejárati ajtónkba hogy k urva! Azt állította hogy az a pasi volt ahova kávézni jártam! Igaz kedves volt mindig velem a srác és mondjuk mosolyogtam rá meg pár szót beszéltünk amíg kiszolgált... Miért csinálja ezt? 40 éves vagyok 16 éve házasok vagyunk én nem akarom megcsalni. De kb 10 éve megy ez 1-2 év kihagyással. Ez a mai kotonos dolog megdöbbentett. Most így karácsony elött miért kell ilyeneket csinálni? Szerintetek el kéne mennie pszihológushoz? Szeretnék segïteni neki mert bele fogok őrülni amit csinál!


2018. nov. 22. 12:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Valami baja tuti van...

Küldd el orvoshoz.

2018. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ez így igaz lenne, és ennek ellenére vele vagy. 16 év hosszú idő, de egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme. Attól, hogy húszan leírják itt hogy beteg a férjed és menjen orvoshoz, neked nem lesz jobb. Inkább állj a sarkadra és tegyél valamit.
2018. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ó csal téged, és de nem bírja a titkolózással járó terhet, és megkattant egy kicsit.

Na jó, nem kicsit.

2018. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezért nem leszek túl népszerű, de én már az ajtóba vésett szobrászati remekműnél elgondolkodtam volna, van-e értelme ezt folytatni. És ennek már 10 éve, Jézusom.
2018. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%
Hagyd el,hülye vagy...stb..ti meg sose eltetek hosszú kapcsolatban.Persze,szakitsunk váljunk el..könnyebb mint harcolni a szerelmunkert vagy próbálni rendbe rakni a kapcsolatot.
2018. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
#5 De, éltem. És még soha nem véste az ajtómba egy párom sem, a k betűvel kezdődő mesterség nevét. Miért mentegeted ezt az elmebeteget? Bár lehet nem elmebeteg, hanem megcsalta a feleségét és a bűntudattól kattant meg. Teljesen mindegy. Ez elviselhetetlen.
2018. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
#5: van, amit nem javitanek meg. Tobbek kozott azt sem, ha k-nak neveznek.
2018. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Komoly pszichiátriai eset. Lehet hogy skizofrén. Régen orvosi segítség kellett volna neki.

Az exem volt ilyen, bipoláris + pszichózisos. Képzetei voltak, olyan dolgok ami soha nem történt meg. Kezelésekre járt az használt neki.

2018. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg csal téged és így próbál könnyíteni a lelkén, hogy önmagát állítja be áldozatnak. Nagyon gyakori az, hogy az, aki csal, az támad és igyekszik a megcsalt félt bűnösnek beállítani.
2018. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kéne elmenni orvoshoz, mert nem normális hogy egy ilyen emberrel képes vagy együtt lenni.
2018. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!