Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek agyilag beteg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek agyilag beteg a férjem amiért ilyeneket csinál!?

Figyelt kérdés

Koton gumis dobozokat rejt el a lakásban vagy kocsiban és “megtalálja” Akkor mindenféle riherongy vagyok és nem szól hozzám napokig vagy elmegy itthonról. Ma reggel is a csomagtartóba pakoltam bevásárlás után és egy teli doboz koton ott figyelt amiböl 1 hiányzott! A kocsit csak én használom senki más. Gyerekeket viszem suliba meg bevásárolni megyek vele. Már elöre gyomor idegem van mi lesz mikor hazajön a munkából...

Egyszer olyat is csinált kb 10 éve volt, hogy belevéste a bejárati ajtónkba hogy k urva! Azt állította hogy az a pasi volt ahova kávézni jártam! Igaz kedves volt mindig velem a srác és mondjuk mosolyogtam rá meg pár szót beszéltünk amíg kiszolgált... Miért csinálja ezt? 40 éves vagyok 16 éve házasok vagyunk én nem akarom megcsalni. De kb 10 éve megy ez 1-2 év kihagyással. Ez a mai kotonos dolog megdöbbentett. Most így karácsony elött miért kell ilyeneket csinálni? Szerintetek el kéne mennie pszihológushoz? Szeretnék segïteni neki mert bele fogok őrülni amit csinál!


2018. nov. 22. 12:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Rejts el te is óvszeres dobozt a lakásban, aztán tényleg meg fog lepődni, mikor megtalálja.
2018. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy ő csal téged...
2018. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő csal téged. Saját magából indul ki, ezért folyton az jár a fejében, hogy te is bármikor megcsalhatod. “Ki akarja ugrasztani a nyulat a bokorból”. Azt gondolja, hogy egy ilyen koton dobozos akciónál bevallod, hogy van valakid. Ezt általában akkor csinálják, ha ki akarják dobni a párjukat, de ürügy nélkül nem megy.

A férjed nárcisztikus pszichopata. Beismerni nem fogja és megváltozni sem fog, hiába erôlködsz mellette még 16 évet. Szerintem válj el!

2018. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Igen! 23-as mindig azt hajtogatja valld be! Nem hiszem kibakar dobni mert ezek mellett mindig azt mondja milyen jó anya vagyok a gyerekek milyen kiegyensúlyozottak és hogy én tartom össze a családot. De bevallom csakis ez éltet hogy a gyerekeknek jó legyen! Ök nem látjâk hogy szenvedek mert vigyázok erre!
2018. nov. 22. 18:09
 25/31 anonim ***** válasza:
Én is skizofréniára gyanakszok.Tudsz e ilyen betegről,a családjában?
2018. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kérsz egy időpontot egy pszihiáternél,elmész egyedül és elmeséled neki,a férjed viselkedését.Ő nem kell hogy tudjon róla.Tehát pszihiáterhez,nem pszihológushoz,annál egy kicsit komolyabb a dolog.
2018. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer olyat is csinált kb 10 éve volt, hogy belevéste a bejárati ajtónkba hogy k urva!"


És 10 éve sosem jutott ez a kérdés az eszedbe? Ahhoz képest, hogy azóta megy ez, lett 2 gyerek, "4 és 7 évesek."


Ha eddig el fogadtad út ilyennek, -úgy az elmúlt évtizedben- és gyereket is szültél, kettő, akkor miért kezdett ez most zavarni téged? (Nyilván a helyes kérdés, hogy eddig miért nem, de most már tök mindegy. Ember 10 éve élsz így mellette...)


Sanszos, hogy van valami mentális baja, de eddig is elvoltatok. Mondjuk lehet jó lenne kezelni is, mielőtt ki tudja mit csinál egy téveszméje közben, kezelés nélkül. De nem akarok ijesztgetni, csal én magam is kissé parás vagyok ilyen téren.

2018. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
mivan? hát ez rohadt beteg ha igaz.. és te is az vagy hogy 16 évig képes voltál vele lenni.. megerdemlitek egymást. ps, esélyes hogy csal. büszkeséged a nulla alatt lehet ha ezt tűröd.
2018. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
és még gyereket is képes voltál szülni neki KÉTSZER! hát besz a r ok. milyen ostoba egy nő vagy.
2018. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha te már azok után szültél neki,kétszer is, hogy az ajtóba belevéste az ősi hivatás k betűs nevét. egy percig nem tudlak sajnálni.


Az megvan amúgy, hogy a gyerekeid felnőttnek szarba se fognak nézni, hogy így hagytad megalázni magadat?

2018. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!